طی طوماری اعتراض آمیز؛

مردم چغادک خواستار بررسی گزینه دیگری برای شهرداری با حضور ریش سفیدان و معتمدین شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 آبان 1396 | 01:50 ق.ظ
مردم چغادک خواستار بررسی گزینه دیگری برای شهرداری با حضور ریش سفیدان و معتمدین شدند اهالی شهر چغادک طی طوماری خطاب به مسئولین ذیربط اعتراض آمیز اعتراض خود را در خصوص انتخاب گزینه شهرداری چغادک اعلام داشتند و خواستار بررسی گزینه بهتری با حضور ریش سفیدان و معتمدین شهر شدند.

به گزارش چغادک نیوز: در پی بروز انشقاق و اختلاف در بین اعضای شورای شهر چغادک بخاطر انتخاب گزینه شهرداری این شهر  که موجی از نگرانی شهر چغادک را دربر گرفته است عده ای از اهالی شهر چغادک طی طوماری خطاب به مسئولین ذیربط اعتراض و نارضایتی خود را اعلام داشتند و خواستار بررسی گزینه بهتری با حضور ریش سفیدان و معتمدین شهر چغادک شدند.

متن این طومار بدین شرح می باشد.

پیامبر اکرم(ص) درخصوص انتخاب مدیر اصلح میفرماید : کسی که کارگذار و مدیری را به کارگمارد در حالی که میداند در میان مسلمانان فردی وجود دارد که به آن مسئولیت شایسته ترو به قرآن و سنت آگاه تر است در این صورت قطعا به خدا و رسول خدا و همه مومنان خیانت کرده است .

با کمال احترام به اطلاع می رساند: به دلیل وجود اختلافات، عدم اتفاق نظر، تبعیض و دوگانگی که بین اعضای شورای شهر چغادک وجود دارد و باعث شده است مصوبه ای را صادر و آقای علی زارعی را به عنوان شهردار شهر چغادک به فرمانداری معرفی نمایند و عامل پیدایش کشمکش های متعدد بین مردم عاشورائی چغادک شود .

ما ساکنین شهر چغادک اعلام می کنیم، این انتخاب نارضایتی شدید مردم را در پی داشته است و عموم شهروندان نیز تمایل به انتصاب مشارالیه ندارند .

با توجه به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شایسته است افراد اصلح با تخصص لازم در جایگاه خدمت و مدیریت گماشته شوندو از آنجا که انتخاب جناحی و تسویه حساب های مغرضانه شخصی  توسط شوراها هموراه یکی از عوامل عقب ماندگی های شهر و از دغدغه های عموم شهروندان و باعث رکود فعالیت های عمرانی،  فرهنگی، سیاسی  و  ورزشی است .

لذا؛ با توجه به اینکه چنین انتخابی، شایسته و درخور شهروندان شهر چغادک نمی باشد، عاجزانه از شما مقام مسئول درخواست می شود به منظور پیشرفت و توسعه شهر دستور فرمایید گزینه بهتری را با حضور ریش سفیدان و معتمدین شهر مورد بررسی و بازبینی مجدد قرار داده تا شائبه های بوجود آمده در خصوص انتخاب جناحی، زد و بندهای سیاسی و لابیگریها بین اعضای شورا با مراجع ذیربط و همچنین هیاهو و کشمکش های بوجود آمده بین مردم برطرف شده و گزینه بهتری که محبوبیت و مقبولیت مردمی بیشتری دارد بر کرسی شهرداری تکیه زند و باعث رونق، پیشرفت و آبادانی شهر عقب افتاده چغادک شود .

با تشکر فراوان

ساکنین شهر چغادک

 

تصاویر امضاء و شماره تلفن های اهالی شهر چغادک بدلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مخدوش شده است.

 

 

 1. شهروند   آبان 3, 1396  

  احسنت به مردم چغادک -بالاخره یه خودی نشون دادن –

 2. شهروند   آبان 3, 1396  

  چرا خبر ندادن به همه ما نمیدونستیم وگرنه ما هم امضا میزدیم و تعداد بیشتر میشد

 3. شهروند   آبان 3, 1396  

  👏👌

 4. عباس   آبان 3, 1396  

  تو را خدا فکر شهر باشید دلمون به شورای جدید خوش بود چه شد…..

 5. نااشن   آبان 3, 1396  

  این طورما حجت بر همه تمام کرد مردم با جدیت دنبال کنند وان فردی همه که اسمش برای شهرداری مطرح شده انصراف دهد واعضای شورا نیز باید تابع مردم باشند

 6. شهروند   آبان 5, 1396  

  سلام شواری اگر برای مردم کار میکنه باید به خواست مردم عمل کنه اگر قرار باشه آقای زارعی شهردار بشه خب خودمون نیروهای لایق تری داریم مثل آقای مهندس قائدی آقای بیات

آخرين اخبار
پر بحث ترين
محل كد آمار