×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱  
false
true
اعضای هیئت اجرایی انتخابات مجلس در شهرستان ها چه کسانی هستند؟

به گزارش چغادک نیوز:  در نشست انتخاب معتمدین هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستانها افراد مشروحه ذیل بعد از رای گیری انتخاب شدند.

شهرستان بوشهر

اعضای اصلی هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم آقایان ۱- شعبان شیرکانی ۲- صالح رحیمی ۳- کامبیز یوسفی ۴- ابوالحسن دهاز ۵- حسن محمددوست ۶- محمدجواد روان‌بُد ۷- حبیب زارع ۸- محمد محدث‌نیا به عنوان معتمد اصلی و آقایان ۱- عبدالحسین دشتی ۲- محمدجعفر نسترن ۳- یداله علی‌پور ۴- عبدالله نجفی ۵- حسین وردیانی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

شهرستان گناوه

جواد رستمی، حسین خذری، محمد حسن پور، فتح الله گمارونی، منصور گرگی پور، علی داودی، رباب زارع، حجت مرادی به عنوان اعضای اصلی و نادر خدری، فرحناز بحرپیما، رضا جاودان، پیمان اسفندیاری و غلامرضا کرمی به‌عنوان علی‌البدل انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان گناوه انتخاب شدند.

شهرستان دیلم

داوود هندیجانی ، رضامعتمد ، سیدمحسن مهدوی، محمد علی نیکبخش ،عبدالنبی ابراهیمی ،حسین رمضانی ،یوسف ترکزاده و عیسی خلیجی به‌عنوان اعضای اصلی و  عباسعلی فتاح، یوسف ترک زاده، حسین خادم، محمد رضا صحت پور و  زهرا دیلمی اعضای علی‌البدل هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان دیلم  شدند

شهرستان دشتی

 خضر حسین پور، مجید مختاری، علی اشکو، یوسف مغدانی، غلامرضا منصوری، غلامرضا خواجه، عبدالله چمکوری و عبدالرضا مختاری به عنوان هشت نفر از اعضای اصلی هیئت اجرایی شهرستان دشتی انتخاب شدند.

شهرستان تنگستان

محمد اعتمادیان، عباس لطفی نژاد، سید محمد رضا حسینی، علی خسروخواه، غلامحسین احمدپیری، رضا اسدی، خضر کیامرزی و جبار ایزدی پناه به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان تنگستان انتخاب شدند.

شهرستان دشتستان

 ۱- سهراب گرگین ۲- علی مقصودی ۳- شهرام سلیمی ۴- عبدالحمید کریم آزاد ۵- محمدجواد شاکری ۶- احسان دانشگر ۷- عبدالنبی دشتیان ۸- حجت الاسلام حسین شیخی به عنوان معتمد اصلی و آقایان ۱- عباسعلی اسدی ۲- باقر خوشرفتار ۳- ایرج قنبری ۴- مهراب بنافی ۵- کورش رستمی به عنوان اعضای علی‌البدل شهرستان دشتستان انتخاب شدند.

شهرستان کنگان

۱- سید جلال هاشمی ۲- حسن محمدی ۳- علیرضا عبداله زاده ۴- عباس رشید پور – سید قاسم هاشمی ۶- سلمان آرش ۷- عبدالحسین کارگر ۸- علی شادمان به عنوان معتمدین اصلی و  محسن بلوچ، حسین دشتی کنگونی، حسن آتش پوش، حسن طاهری و اکبر محمدی خواهبه عنوان معتمدین علی البدل هیات اجرایی انتخاب شدند.

شهرستان دیر

علی حجری، علی جهانگیری، عبدالعلی مسعودی، حسین اعتباری، عقیل امینی، حجت الاسلام احمد محمودی، عیسی محمددوست و سلمان بحرینی اعضای اصلی هیات اجرایی و صدیقه دردان، عباس میدری، مهدی نظامیان، کرامت آزاده فرد و یونس ظلی نیا به عنوان اعضای علی‌البدل شهرستان دیر انتخاب شدند.

شهرستان جم

محمد نوروزی، اسماعیل فخرایی، علی رفیعی پور، حسین فرهنگی، محمد هوشمند، بهروز افتخاری، علی نیکخواه و غلامحسین رستمی به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی و  علی نقی انصاریان، جواد پرهیزکار، سید محمود موسوی، عباس ابول زاده و سید عبدالمناف سجادی به ترتیب به عنوان ۵ عضو علی البدل عرفی شدند.

شهرستان عسلویه

محمود بحرینی، علی دریانورد،جمعه سالمی، علی شاطر، ابراهیم سهامی، اسماعیل شاهینی، محمد بری و حسن خلیلی اعضای اصلی هیات اجرایی و احمدسلیمی، محمود افکاری، یاسین جاسمی، احمد زاهدی و حسن علیزاده به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false