کابوس دختران زیر ۱۳ سال از بیمارستان روانی فرارکرد/ تجاوز به دختر ۳ ساله آخرین جنایت مرد دیوانه | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۴ بهمن - ۱۴۰۱  
false
true
کابوس دختران زیر ۱۳ سال از بیمارستان روانی فرارکرد/ تجاوز به دختر ۳ ساله آخرین جنایت مرد دیوانه

یک روان پریش به نام " استفان ماندن " که سال گذشته به دختر بچه ای در اتوبوس تجاوز کرده و به خاطر مشکلات روانی حاد خود در بیمارستا ن روانی بازداشت بود ، از سلول خود در مرکز سلامت روانی فرار کرد.

به گزارش "چغادک نیوز"،  پلیس شهر" وینچستر" انگلیس برای پیدا کردن یک روان پریش متجاوز ۵۰ ساله که آخرین بار در حال ترک بیمارستان روانی و در خیابان های اطراف آن دیده شده، به یک جست و جوی گسترده و اورژانسی دست زد.

به گزارش پلیس و پزشکان روانی این متجاوز فراری یک عقده دیوانه وار نسبت به دختر بچه های کوچک دارد.

در سال ۲۰۱۴ این متجاوز روانی به نام  " اسستفان ماندن"  برای اتهامات مربوط به عکس های مستهجن و غیر اخلاقی  از کودکان و تجاوز های جنسی به دختران زیر ۱۳ سال دستگیر شد و در بیمارستان روانی تحت مراقبت های پلیس و روانپزشکان قرار داشت.

دادگاه گزارش داده بود که این مرد روانی دختری ۳ ساله را در اتوبوس طعمه قرار داده و پس از تعقیب او و مادرش به دختر بچه تجاوز کرده بود.

همچنین به گزارش پلیس ، خانه این روانی پر از لباس ها ، عروسک ها و کتابهای دخترانه بود.

پلیس "وینچستر" عکس این مرد ۵۰ ساله را،هم با مقدار زیادی ریش و هم عکس بدون ریش او را در همه رسانه ها منتشر کرد.پلیس حدس می زند که او بعد از فرار از بیمارستان روانی ، ریش های خود را تمیز کرده باشد.

"ماندن" به دنبال حکم تجاوزبه کودکان سال گذشته اش، تحت مراقبت های بیمارستان روانی و پلیس امنیت قرار داشت.

کاراگاه " تیم رونالدسون" به خبرگزاری ها گفت : ما از هر کس که این مرد را از دیروز عصر دیده و یا می داند این روانی کجا پنهان شده است در خواست می کنیم سریعا با پلیس تماس بگیرد.

او افزود: " ماندن" یک بیمار روانی است که برای تجاوز جنسی حکم داده شده است.او همچنین  از بیماری های روانی حادی رنج می برد.بنابراین ما باید بدانیم او کجا پنهان شده تا از آسیب زدن بیشتر او به جامعه و کودکان که هدف اصلی اوست، جلوگیری کنیم.مردم باید بدانند پیدا کردن و دستگیری او تا چه حد اورژانسی است.

اخبار حوادث – باشگاه خبرنگاران

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false