×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳  
false
true
آمار آراء انتخابات ریاست جمهوری در شهرستانهای استان بوشهر اعلام شد

به گزارش چغادک نیوز، اکبر پورات در جمع خبرنگاران با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات و تسلیت ماه محرم اظهار کرد: در استان بوشهر از مجموع ۴۶۰ هزار و ۴۲ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۲۲۸ هزار و ۸۱ رای و مسعود پزشکیان ۲۱۹ هزار و ۸۴۳ رای کسب کردند و ۱۲ هزار و ۱۱۸ رای نیز باطله بود.

 

وی اضافه کرد: در شهرستان بوشهر از مجموع ۱۰۳ هزار و ۱۱۲ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۴۷ هزار و ۶۷۹ رای و مسعود پزشکیان ۵۲ هزار و ۲۰۹ رای کسب کردند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: در شهرستان گناوه از مجموع ۳۵ هزار و ۲۱۳ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۱۴ هزار و ۳۹۹ رای و مسعود پزشکیان ۲۰ هزار و ۴۴ رای کسب کردند.

 

وی افزود: در شهرستان دیلم از مجموع ۱۵ هزار و ۹۱ رای ماخوذه، سعید جلیلی هفت هزار و ۲۷۲ رای و مسعود پزشکیان هفت هزار و ۲۷۲ رای کسب کردند.

 

پورات ادامه داد: در شهرستان دشتستان از مجموع ۱۰۱ هزار و ۱۷۵ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۵۷ هزار و ۱۲ رای و مسعود پزشکیان ۴۱ هزار و ۵۱۷ رای کسب کردند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در شهرستان دشتی از مجموع ۴۲ هزار و ۹۰۷ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۲۶ هزار و ۳۴ رای و مسعود پزشکیان ۱۵ هزار و ۹۹۸ رای کسب کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان تنگستان از مجموع ۳۷ هزار و ۱۱۸ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۲۱ هزار و ۷۹۸ رای و مسعود پزشکیان ۱۴ هزار و ۴۲۹ رای کسب کردند.

 

پورات گفت: در شهرستان کنگان از مجموع ۳۵ هزار و ۶۶۶ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۱۶ هزار و ۷۶۶ رای و مسعود پزشکیان ۱۷ هزار و ۸۹۰ رای کسب کردند.

 

وی افزود: در شهرستان دیر از مجموع ۲۸ هزار و ۹۹۳ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۱۶ هزار و ۹۸۰ رای و مسعود پزشکیان ۱۱ هزار و ۳۵۹ رای کسب کردند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: در شهرستان جم از مجموع ۲۸ هزار و ۲۴۱ رای ماخوذه، سعید جلیلی ۱۱ هزار و ۲۹۱ رای و مسعود پزشکیان ۱۶ هزار و ۲۷۹ رای کسب کردند.

 

وی اضافه کرد: در شهرستان عسلویه از مجموع ۳۲ هزار و ۵۲۶ رای ماخوذه، سعید جلیلی هشت هزار و ۸۵۰ رای و مسعود پزشکیان ۲۲ هزار و ۶۷۱ رای کسب کردند.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false