×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳  
false
true
مشارکت در انتخابات سنگ زیرین بنای دموکراسی در کشور است

به گزارش  چغادک نیوز به نقل از مهر؛ ابوالحسن عالی دوشنبه شب در همایش انتخابات در شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر که با حضور آقای سعید حیدری دبیر ستاد انتخابات استان و مدیر کل سیاسی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات مهم‌ترین عرصه تبلور، نشانه و جایگاه بروز اراده جمعی و خواست عمومی برای رقم زدن سیاست‌ها، قوانین، و حل مسائل و مشکلات یک جامعه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند مشارکت تمامی مردم در یک فرایند به منزله بیمه آن فرایند بوده بر همین اساس حضور در انتخابات باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

عالی اضافه کرد: مشارکت در کنار شفافیت، عدالت و نظارت چهار رکن مهم مشروعیت در یک سیستم است.

وی افزود: با مشاهده در تمام منابع و خاطرات و مستندات تاریخی در دوره پهلوی از خود نخست وزیر تا وزرا انتخابات و مشارکت چیزی تزئینی بوده اما به برکت انقلاب اسلامی ایران شرایطی فراهم شده که تا تمام اقشار مردم با شرکت در انتخابات نمایندگان خود را برای ورود به عرصه تصمیم‌گیری و قانون گذاری انتخاب کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به اهمیت مشارکت امید است همگان در انتخابات ۱۱ اسفندماه مشارکت فعال داشته و به روند برگزاری آن کمک کنند.

عالی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیز به فراخور اهمیت انتخابات با تمام ظرفیت به برگزاری باشکوه آن کمک خواهد کرد و در این عرصه حضوری فعال خواهد داشت.

وی یادآور شد: بر ما تکلیف و وظیفه است تا در انتخابات حضوری پر رنگ داشته و به عنوان یک شهروند نیز باید بدانیم تنها راه برای توسعه، پیشرفت و رفاه جامعه مشارکت و حضور در انتخابات است.

عالی افزود: نمایندگان مجلس و داوطلبان حاضر در صحنه افرادی از بدنه جامعه هستند که می‌توان با حضوری پرشور برای انتخاب آنان، ارائه جمعی را برای حل مسائل و مشکلات کشور به بروز و ظهور رساند.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false