×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
انگلیسی و امریکا تاکنون ۲۵ترلیون دلار به ما خسارت زده اند/انگلیس ۱۱۴ برابر خاک کشور خود را اشغال کرده

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اندیشکده یقین گفت: ما کارگروه تشکیل دادیم و اقدام به بررسی خسارت های مالی انگلیس به کشورها کردیم و اعلام کردیم که انگلیسی ها تاکنون ۱۱ ترلیون دلار به ما خسارت زدند آمریکا هم ۱۴ ترلیون دلار در ۶۰ سال گذشته به ما خسارت زده است.

به گزارش "چغادک نیوز"،حسن عباسی دیشب در همایش بین المللی «بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار» که با حضور مسئولان کشوری و لشکری و هزاران تن از مردم بوشهر  و مهمانانی از کشورهای خارجی برگزار شد با اشاره به اینکه شیوه تجاوز استعمار دیگر به شکل فیزیکی و به صورت حضور در خاک کشورها نیست گفت: انقلاب اسلامی در ۳۶ سال قبل رخ داده و قرار نیست در حال حاضر ما گورستانی برای استعمارگران در خاک خود ایجاد کنیم، اینها مال قبل از انقلاب است.

وی ادامه داد: ما بارها بر سر رژیم صهیونیستی کوبیده ایم و قرار نیست در نسل های خود با سربازان استعمار و استثمار روبرو شویم، باید یک نگاه تهاجمی تر داشته باشیم و از این زاویه آن را ببینیم.

عباسی گفت: در هشت سال گذشته ۱۱۴ روز تل آویو هدف موشک های فلسطینی ها قرار گرفت، سال ۸۵، ۳۳ روز ۸۷، ۲۳ روز ۹۰، ۸ روز و ۹۳، ۵۱ روز. در این مدت بیش از ۱۰ هزار راکت بر تل آویو فرود آمد.

راکت ۳۰۳ فجر ایران ذره ای از نم اقتدار جمهوری اسلامی است

 وی با اشاره به اینکه راکت ۳۰۳ فجر ایران که بر سر اسرائیلی‌ها فرود آمد ذره ای از نم اقتدار جمهوری اسلامی است گفت: با این تفاسیر ما در دوره‌ای نیستیم که کسی بر سرزمین ما وارد شود و ما برای آنها گورستان درست کنیم دیگر دوران این روش به پایان رسیده است قرار ما بر این است که شریک غم مظلومان عالم شویم.

 رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز با اشاره به سفر اخیر نتانیاهو به آمریکا گفت: وی در ابن سفر به آمریکایی‌ها گفته بود که حوزه نفوذ ایران به چهار پایتخت دمشق، بیروت، صنعاء و بغداد گسترش یافته است اما من می‌گویم نتانیاهو اشتباه می کند انقلاب اسلامی ایران امروز همه جا را درنوردیده است.

 عباسی با تاکید بر اینکه پیام ایران امروز به لندن رسیده است و آنها راهی جز قرآن سوزی ندارند گفت: داعش ۲۱ مسیحی قبطی را در کشور لیبی سر می برد چهار تا دوربین می گذارند که از همه اطراف از این صحنه فیلمبرداری کنند. مگر یک گروه تروریستی احتیاج به آرایش صحنه دارد؟ مگر قرار است فیلم هالیوودی طراحی و اجرا کند؟ همه اینها نشان می دهد که اینها می خواهند چهره زشتی از اسلام به نمایش بگذارند. اینها به این نتیجه رسیده اند که امروز اگر می خواهند اسلام را از بین ببرند تنها راه آن همین است.

حسن  عباسی ادامه داد: ما امروز در دوره استعمار فرانو قرار داریم و یکی از مصادیق این استعمار فرانو طی این ۲۰۰ سال بوشهر بوده است.

انگلیس یک ششم ایران است/ انگلیس ۱۱۴ برابر خاک کشور خود را اشغال کرده

رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز با اشاره به خباثت های انگلیس علی رغم جمعیت کم آن گفت: انگلیس یک ششم ایران وسعت دارد و ۳۰ سال پیش ۴۰ میلیون جمعیت داشت و الان ۷۵ میلیون، انگلیس ۳۰۰ میلیون انگلیسی را برای بیرون خاک نگه داشته است.

وی با بیان اینکه انگلیس ۱۱۴ برابر خاک کشور خود را اشغال کرده و نگاه داشته است گفت: انگلیسی ها ۱۷۰ سال پیش زندانیان خود را از زندان بیرون آورده و در جایی سکنی دادند که امروز شما آنجا را به نام استرالیا می شناسید.

وی تصریح کرد: یک دریاداری به نام تاسمونی استرالیا را کشف کرد و تبدیل کرد به زندان جنایتکاران انگلیسی. جنایتکارترین انگلیسی ها به جان مردم استرالیا افتادند و کلی انسان کشتند، جایی به نام نیوزیلند را گرفتند و زندانی برای گانگسترهای انگلیسی ساختند.

رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز آمریکا، کانادا و نیوزلند را ۳ کشور دیگر ساخته شده توسط انگلیسی ها اعلام کرد و گفت: اگر فرماندار این چهار کشور حکم تنفیذش به دست ملکه انگلیس نرسد نمی توانند در آن سمت قرار بگیرند. ایران هم قرار بود در طراحی های انگلیس مانند این کشورها شود اما رئیسعلی ها و امام قلی ها نگذاشتند این اتفاق بیفتد چون ملت ایران دست آموخته مکتب امام حسینی است که فرمود هیهات من الذله.

انگلیسی ها تاکنون ۱۱ ترلیون دلار و آمریکا هم ۱۴ ترلیون دلار به ما خسارت زده اند

 رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز با اشاره به استعمار ۳۰۰ سال پیش اروپایی ها گفت: ۳۰۰ سال پیش اروپایی ها آفریقایی ها را استعمار کرده اند ۷۷۷ ترلیون دلار خسارت زدند، جوانان سیاه پوست آفریقا را بردند آمریکا را درست کردند.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به بیان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه غربی ها را روی صندلی متهم حقوق بشر بنشانید و محاکمه کنید، گفت: ما کارگروه تشکیل دادیم و اقدام به بررسی خسارت های مالی انگلیس به کشورها کردیم و اعلام کردیم که انگلیسی ها تاکنون ۱۱ ترلیون دلار به ما خسارت زدند آمریکا هم ۱۴ ترلیون دلار در ۶۰ سال گذشته به ما خسارت زده است.

وی افزود: کل بودجه امسال کشور ۲۰۰ میلیارد دلار است و امروز اگر آنها به ظاهر برتر هستند به این خاطر است که دست در جیب ما کرده اند.

 عباسی تاکید کرد: اگر یک روز در بوشهر رئیسعلی ها مقاومت کردند در برابر استعمار، امروز تمام جوانان کشور مقاومت می کنند و شهید می شوند و این یعنی اینکه مرزهای اسلام هر روز جلوتر می رود.

 وی ضمن تاکید مجدد بر پدیده استعمار نو که رهبر انقلاب بروز آن را از سال ۸۲ اعلام کردند گفت: امروز دیگر استعمار با یونیفرم نمی آید بلکه از طریق واتس آپ، وایبر و فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی وارد می شود.

 عباسی ادامه داد: امروز آمریکا برای براندازی کشور یک راهبرد مهم دارد و آن عبارتست از گسترش ربای جهانی، امروز اگر ما مشکل ریزگردها را داریم خشک سالی داریم مشکل حجاب و یا سن بالای ازدواج و دیگر مشکلات را داریم منشا آن برخی گناهان ما خصوصا ترویج نظام ربوی است، شیر و نطقه پاکی که نادر مهدوی و رئیسعلی دلواری از آن به وجود آمده است از این معاصی مبرا بوده است.

هدف استعمار قلب شماست

 رئیس اندیشکده یقین با تاکید بر اینکه طرح استراتژی دشمن امروز دیگر خلیج فارس نیست گفت: بوشهر روزی اجازه حضور انگلیسی ها را نداد اما امروز هدف استعمار دیگر حضور فیزیکی از طریق خلیج فارس نیست بلکه قلب شماست و از بین بردن متعلقات ایمانی شماست.

 عباسی ایمان به غیب، ملائکه، انبیاء، کتاب، آخرت، نشانه های الهی و ایمان به خدا را هفت متعلق ایمان که دشمن در پی خدشه به آن است دانست و افزود: اگر در ابتدای سال، حضرت نوح (ع) و در میان سال حضرت موسی (ع) و در پایان سال نیز پیامبر (ص) را مورد توهین قرار می دهند در راستای همین استراتژی است.

وی تاکید کرد: ذهن و فکر و قلب شما وقتی تسخیر شود شما متوجه حضور گام های استعمارگران به قلب تان نمی شوید همان طور که از حرکت یک مورچه در شب روی سنگ آگاه نمی شوید.

رئیس اندیشکده یقین با بیان اینکه امروز آمریکا به سبب مشکلات اقتصادی در حال فروپاشی است اما برخی در داخل می ترسند این موضوع را اعلام کنند گفت: چند ماه پیش امانوئل والر اشتاین اقتصاد دان آمریکایی به ایران آمد، از سوی برخی دانشگاهیان ما به وی پیام داده شد که نباید بگوید آمریکا در حال فروپاشی است. چرا بعضی ها می ترسند اعلام کنند اقتصاد آمریکا در حال فروپاشی است؟ وقتی که رشته علوم انسانی غربی در دانشگاه های ما تدریس می شود نتیجه آن همین می شود. چرا که علوم انسانی که امروز در دانشگاه ها تدریس می شود یک رشته ندارد که تثلیثی نباشد.

 عباسی اظهار داشت: آنها با پول های سایر ممالک به اینجا رسیدند، دیگر دوره ورود آنها و جنگ رئیسعلی دلواری گذشته است، شهید نادر مهدوی در آب های بین المللی آنها را زمینگیر کردند، این در تاریخ جنگ های دنیا بی سابقه است.

وی اضافه کرد: اگر یک روز در تنگستان و دشتستان و بوشهر جلوی انگلیسی ها ایستادیم امروز جوانان که در سرزمین های اسلامی جلوی داعش و سایر تروریست ها ایستادند بدانید مرزهای اسلام دارد جلوتر می رود، نبرد حق و باطل دارد آشکارتر می شود، رهبری فرمود استمعار فرا نو کارش تسخیر قلب ها و ذهن هاست، دیگر مثل ژنرال و این افرادی که قبرهایشان اینجا موجود است وارد نمی شود.

عباسی افزود: غربی ها اگر می توانستند مشکلات خود را برطرف کنند برطرف می کردند، مردم دارند در اروپا و آمریکا لیبرالیسم را کنار می زنند.

هدف از تعلیقات ده ساله فناوری هسته ای چیست؟

وی به بیان اظهارات اخیر اوباما مبنی بر اینکه ایران باید ۱۰ سال برنامه هسته ای خود را عقب بیاندازد  پرداخت و گفت: می دانید دلیل بیان این اظهارات چیست؟  کنسرسیومی متشکل از چند کشور در حال راه اندازی یک نیروگاه جوش هسته ای در فرانسه هستند، آنها می خواهند با متوقف نگه داشتن برنامه هسته ای ما، تکنولوژی خود را با راه اندازی این نیروگاه به روز کرده و پس از بهره برداری ازاین نیروگاه،‌ قانون تصویب کنند مبنی بر اینکه هر نیروگاهی که تکنولوژی روز ما را ندارد باید از بین برود.

فرزندان رئیسعلی دلواری نمی گذارند امام مسلمین نگران شود

 عباسی با تاکید بر اینکه اگر حتی حکومت ایران عوض شود و تمام اهداف آمریکا هم محقق شود تاثیر بر اقتصاد ما فقط ۵ درصد است گفت: این به دلیل آن است که امروز اقتصاد خود آمریکا نیز با بحران مواجه شده است و به همین دلیل نباید به مذاکرات حتی در صورت رفع همه تحریم ها امیدی بست.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: جریان انگلیس مآب و طرفدار آمریکایی ها، برخی جاهای کلیدی را در کشور اشغال کرده اند، ما الان هستیم و بر عهد خود استواریم و اجازه نمی دهیم امام مسلمین نگران شود، این فرزندان رئیسعلی دلواری و شماها هستید که جلوی اینها خواهید ایستاد.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false