×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳  
false
true
وحدت و انسجام جریان اصولگرا در حال محقق شدن است

معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت : وحدت و انسجام نیرو های ارزشی و اصولگرا در استان ولایتمدار بوشهر به تأسی از همه استانهای کشور در حال محقق شدن است و همه جریانها و نیروهای ارزش وحدت حول محور ولایت و بصیرت جهت آماده شدن جریان اصولگرا برای حضور در تمام صحنه ها خصوصاً انتخابات آینده پذیرفته اند و انسجام نیرو ها روز به روز در حال بهتر شدن است

به گزارش "چغادک نیوز"، محمود خدری معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی در جلسه هفتگی اعضاء موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: باید همیشه قدر دان مردمی باشیم که در تمامی صحنه های انقلاب حضور فعال داشته و خواهند داشت .

 این فعال سیاسی استان ضمن تقدیر از حضور باشکوه و حماسی مردم استان ولایتمدار بوشهر گفت: زبان ما از بیان این حماسه و حضور با شکوه قاصر تر از آن است که بتواند از مردم تشکر و قدر دانی نماید.

 

خدری در ادامه افزود: مسئولین محترم باید قدر این مردم را بدانند و از هیچ تلاش و کوششی جهت خدمت به این مردم دریغ نورزند. چرا که که به قول امام راحل (ره) مردم ولی نعمت ما هستند. لذا اگر مدعی راه امام و رهبری هستیم باید همیشه قدر دان این مردم باشیم.

خدری در ادامه به واقعه قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن به مناسبت چهلم شهدای قم در سال ۱۳۵۶ پرداخت و گفت: هر چند که استارت انقلاب امام راحل (ره) در سال ۴۲ زده شد ولی قیام های مردم در سراسر کشور از جمله قیام مردم شریف تبریز انقلاب اسلامی به نتیجه و هدف اصلی خود نزدیک کرد.

خدری همچنان در این جلسه بار دیگر به تشریح کامل روزنامه فرانسوی در توهین به پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: بر اساس منابع که اکنون در دست است ماها قبل از توهین این روزنامه ها برخی از سازمان های مسیحی اعلام کرده اند که نوادگان ما فرهنگ ما را نخواهند دید. یا بعضی مسئولان واتیکان اخیرا اعلان کرده اند که منحنی رشد اسلام حتی در کلیسا نیز نفوذ کرده است. یا رادیو آلمان نیز چندی پیش اعلان کرد که این کشور ممکن است تا سال ۲۰۵۰ به یک کشور مسلمان تبدیل شود. یا برناردلویی تاریخ دان معروف گفته است: اروپا تا پایان این قرن قطعاً مسلمان خواهد بود. حال با توجه به این مطالب هجمه و توهین انها به مقدسات ما خصوصاً پیامبر اکرم (ص) چیزی جز حسادت و نفوذ دین مبین اسلام در اروپا نخواهد بود که عقده های خود را با توهین جبران می کنند. لذا این توهین ها چیزی از ارزش آخرین نبی و دین اسلام کم نخواهد کرد و چه بسا باعث رونق و توجه دنیا به دین مبین سلام خصوصاً پیامبر عظیم الشان بشود که خوشبختانه در حال انجام است.

این فعال سیاسی در ادامه جلسه به تشریح و سنخیت منطقه آزاد بوشهر پرداخت و گفت: منطقه ازاد بوشهر جز برای تعداد محدودی از افراد فایده ای جز فاصله طبقاتی برای استان بوشهر نخواهد داشت.
عضو کانون استاید حزب موتلقه اسلامی در ادامه گفت: تجربه کیش و قشم نشان می دهد طرح منطقه آزاد بوشهر چیزی جز گرانی، فساد و رانت خواری و ثروت باد آورده برای عده ای معدود عاید مردم استان بوشهر خصوصاً شهرستان بوشهر نخواهد داشت.

خدری در پایان به وحدت و انسجام جریان اصولگرا در استان پرداخت و گفت : وحدت و انسجام نیرو های ارزشی و اصولگرا در استان ولایتمدار بوشهر به تأسی از همه استانهای کشور در حال محقق شدن است و همه جریانها و نیروهای ارزش وحدت حول محور ولایت و بصیرت جهت آماده شدن جریان اصولگرا برای حضور در تمام صحنه ها خصوصاً انتخابات آینده پذیرفته اند و انسجام نیرو ها روز به روز در حال بهتر شدن است

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false