×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳ مرداد - ۱۴۰۳  
false
true
نامه رهبری به جوانان اروپا نشان دهنده نیازمندی دنیا به اندیشه‌ ماست

رئیس بسیج هنرمندان کشور گفت: نامه مقام معظم رهبری نشان می‌دهد که دنیا نیاز به فکر و اندیشه ما دارد.

به گزارش "چغادک نیوز"، حسین قنادیان ظهر امروز در سومین یادواره شهدای دانش‌آموز دبیرستان شهید علی شریعتی بوشهر، اظهار کرد: ملت ایران اسلامی بدون امکانات، تجهیزات و با دست خالی توانست جنگ تحمیلی هشت ساله را اداره کند و به پیروزی برسد.
قنادیان با اشاره به‌اینکه با شروع جنگ تحمیلی ما نسبت به تیر، تفنگ، گلوله، توپ و تجهیزات نظامی آشنایی چندانی نداشتیم، افزود: اگر چندین هزار دانش‌آموز و ملت ایران اسلامی همه با هم و با اتحاد در هشت سال دفاع مقدس به مبارزه دشمنان رفتند برای این بود که خطر را خوب فهمیدند و متوجه شدند مشکل از کجاست.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور ادامه داد: ما هشت سال دفاع مقدس را با تقدیم هزاران شهید با موفقیت و با دستاوردهای مهم به پایان بردیم و سربلند شدیم اما حالا دشمن با فکر و اندیشه ما به جنگ ما آمده هر چند در این جنگ به ظاهر کشته‌ای نمی‌دهیم ولی کشته‌های این جنگ برای ما سربلندی نخواهد داشت.
قنادیان بیان کرد: جوان و ملتی که هشت سال دفاع مقدس را خلق کرده و بیش از ۳۰ سال به گونه‌های مختلفی با دشمن مقابله کرده جنس دشمن را به خوبی شناخته است و این یکی از عوامل اصلی پیروزی ما در جنگ فرهنگی است.
وی گفت: جنگ نرم زمانی معنا می‌گیرد که دشمن را نشناخته باشیم در صورتی که اگر دشمنان را به خوبی شناخته باشیم نظام و کشور ما با مشکلی مواجه نخواهد شد.
قنادیان تاکید کرد: اگر ما رفتار، نیت، اسلحه و اندیشه‌های دشمن را شناخته باشیم مشکلی نداریم زیرا ما اسلحه، زره، سنگر و توانمندی‌هایی داریم که دشمن نمی‌تواند با این امکانات و توانمندی‌های ما مقابله کند.
رئیس بسیج هنرمندان کشور، افزود: با وجود چنین مردم و دانش‌آموزان با بصیرت و هوشمندی بیانگر این است که ما به خوبی دشمن را شناخته‌ایم و این شناخت دست برتر ما در مقابله با دشمنان است.
قنادیان با بیان اینکه اگر مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپا نامه می‌نویسد برای این است که دست ما پر است، ادامه داد: نامه مقام معظم رهبری نشان می‌دهد که دنیا نیاز به فکر و اندیشه ما دارد.

وی خطاب به دانش‌آموزان بوشهری تصریح کرد: پدران و اجداد شما تجربه سه نبرد جانانه و مردانه با انگلیس، پرتغال و فرانسه در بوشهر دارند این موضوع نشان می‌دهد که تمام دنیا در اینجا شکست خورده‌اند.
رئیس بسیج هنرمندان کشور اظهار کرد: تجربه‌های تلخ اروپا با شما بوشهری‌ها باعث شده غیظ و خشمناکی آنها با شما بیشتر از دیگران باشد و مطمئن باشید که اگر فرصت بدست آورند تا شما را مورد آسیب قرار دهند به عمل می‌آورند.
قنادیان با تاکید بر اینکه آمریکا، کشورهای غربی و صهیونیسم نیاز به فکر و اندیشه شما دارد، افزود: ما باید با تحصیل علم، اخلاق و رفتاری که برگرفته از اسلام و شهداست به فضل الهی خود را بیمه کنیم و راه تعالی و ترقی جامعه را پیش‌بریم.
وی تاکید کرد: تا زمانی که ملت، جوانان، خانواده شهدا و همه اقشار جامعه در خدمت اسلام، اندیشه‌های ناب امام(ره) و مقام معظم رهبری باشند ابرقدرتها هیچ کاری نمی‌توانند بکنند.
رئیس بسیج هنرمندان کشور خاطرنشان کرد: امروز ما به همت تلاش علمی، فکری و تخصصی اندیشمندان باشگاه‌ها و میدان‌های بزرگ دنیا را فتح کرده‌ایم.
قنادیان با اشاره به اینکه ما امروز جزء هشت کشور باشگاه فضایی دنیا هستیم، گفت: همه این عزت و سربلندی به اتکا و خود باوری که شهیدان به وجود آورده اند به دست آورده‌ایم.

 

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false