×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
تعرفه‌های تلفن و دیتا بازنگری می‌شود

معاون حقوقی مخابرات گفت: بازنگری در تعرفه‌های تلفن ثابت و دیتا از جمله برنامه‌های مهم سال آینده معاونت حقوقی است.

به گزارش "چغادک نیوز"، سیامک لاری لواسانی درباره برنامه‌های معاونت حقوقی و تنظیم مقرات مخابرات برای سال جدید اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم در سال جدید، بازنگری در تعرفه‌های تلفن ثابت و دیتاست.

وی افزود: بازنگری از این جهت اهمیت دارد که ارائه خدمات مخابراتی خوب نیازمند تصمیم‌گیری صحیح در این بخش است که برنامه‌های متعددی برای سال ۹۴ در دست اجرا داریم.

او خاطر نشان کرد: برنامه دیگر، پرداختن به آموزش کارکنان است. مکاتباتی با مرکز آموزش انجام شده تا با کمک استادان بزرگ این رشته، دانش حقوقی همکاران این معاونت بروز شود.

تغییر و تحول اساسی در عملکرد بخش حقوقی از جمله دیگر مضامین برنامه‌ای سال آینده عنوان شد و لواسانی درباره ضرورت چنین کاری گفت: هم‌اکنون برای هر تصمیم‌گیری و مصوبه‌ای، محال است که استعلامی از بخش حقوقی نداشته باشیم یعنی باید به صورت تکنیکی و حرفه‌ای کار کنیم و پاسخگو باشیم .

وی عنوان کرد: علاوه بر آن، شورای راهبردی حقوقی‌های کشور را در دفتر حقوقی تشکیل داده‌ایم تا انسجام و تعامل بیشتری بین تمامی کارکنان حقوقی در سراسر کشور به منظور تبادل اخبار و گزارش‌های روز ایجاد شود.

او با بیان اینکه چند جزوه با عناوین نگاه حقوقی در مخابرات و اقتصاد و قوانین مخابراتی تهیه و تدوین شده است، ابراز کرد: این کار به این دلیل انجام شده تا پس از این، پایش و اصلاح روش‌ها بر مبنای استانداردها و مدل‌های بین‌المللی صورت پذیرد. همچنین پورتال این معاونت در حال تکمیل است تا بازخوردها را سنجیده و تصمیمات به موقع اتخاذ گردد.

تسنیم

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false