×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳  
false
true
ارزش کل پایه سرخابی‌ها تغییری ندارد

سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای تکمیلی در مورد عرضه اسم و علامت تجاری(برند) و داراییهای متعلق به دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام کرد: ارزش کل پایه مزایده و سایر ترتیبات و شرایط این مزایده هیچ‌گونه تغییری ندارد.

به گزارش "چغادک نیوز"، سازمان خصوصی سازی در تازه ترین اطلاعیه خود اعلام کرد پیرو آگهی منتشر شده در دوازدهم بهمن امسال و با توجه به مفاد بند (۹-۱) شرایط معامله این آگهی اعلام می دارد؛

در خصوص ساختمانهای دفاتر مرکزی دو شرکت استقلال و پرسپولیس، هرگونه حقوق عینیه، فرضیه و متصوره که سابقا برای آن شرکت ها برقرار بوده به خریدار واگذار می شود و خریدار قائم مقام شرکت ذیربط بوده و مکلف است جهت استیفای حقوق مقرر مستقیما به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مراجعه کند.

همچنین این سازمان هیچ گونه تعهدی مازاد بر مفاد مندرج در این اطلاعیه ندارد و در هر حال ارزش کل پایه مزایده و سایر ترتیبات و شرایط آن هیچگونه تغییری ندارد.
بر همین اساس در اسناد مزایده از جمله قرارداد واگذاری مندرجات این اطلاعیه نیز لحاظ خواهد شد. بعلاوه این که شرکت در مزایده به معنی اطلاع و قبول مفاد این اطلاعیه است.

بر اساس این گزارش، دو باشگاه آبی و قرمز در حالی در روز ۲۷ بهمن امسال روی میز مزایده گذاشته می شوند که اسم و علامت تجاری(برند)، مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار و تاسیسات و تجهیزات مجموعه به‌مساحت عرصه ۳۸۵۰۰ مترمربع و ۴۲۸۹ مترمربع اعیان، ساختمان مرکزی شرکت به‌مساحت عرصه ۲۲۴ مترمربع و ۹۰۰ مترمربع اعیان و ملک واقع در منطقه تلو به‌مساحت عرصه ۳۰ هزار مترمربع از جمله دارایی‌ها و املاک باشگاه استقلال برای واگذاری هستند و اسم و علامت تجاری(برند)، مجموعه ورزشی شهید درفشی‌فر و تاسیسات و تجهیزات مجموعه به‌مساحت عرصه ۱۷۹۶۹ مترمربع و مساحت اعیان ۴۱۲۵ مترمربع به‌علاوه ساختمان مرکزی شرکت به‌مساحت عرصه ۱۹۴ مترمربع و مساحت اعیان ۷۵۰ مترمربع از جمله دارایی‌ها و املاک باشگاه پرسپولیس برای واگذاری محاسبه شده اند.

همچنین چندی پیش خبرهایی توسط رسانه ها مبنی بر پس گرفتن زمین تلو از باشگاه استقلال منتشر شد که بر اساس آن این زمین از مالکیت آبی ها خارج شده و این باشگاه از این پس باید اجاره بهای آن را به منابع طبیعی پرداخت کند.

بر این اساس نیز مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص این اتفاق گفت شایعه پس گرفتن زمین تلو، تاثیری در روند واگذاری و خصوصی‌سازی باشگاه استقلال نخواهد داشت. بعلاوه این که نامه ای هم به سازمان خصوصی سازی در خصوص پس گرفتن زمین تلو از این باشگاه ارسال نشده است.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false