×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۳۹۹  
false
true
نظرسنجی مارکا: زیدان با مادرید دیگر به ته خط رسیده‌!

به گزارش چغادک نیوز، دوباره رئالِ زیدان با بحران روبه‌رو شده و روزهای تاریکی را مقابل خود می‌بیند. سرمربی رئال مادرید پس از باخت مقابل اتلتیک بیلبائو در نیمه نهایی سوپرکاپ، انتقادات را به یک «قیل و قال» و صداهای خش‌خش آزار دهنده تشبیه کرد و مدعی شد، این تیم روزهای بدتر از این را هم با موفقیت پشت سر گذاشته است.

اما به نظر می‌رسد حمایت طرفداران رئال مادرید از تیم زیدان به حداقل رسیده و دیگر صبر آنها نیز لبریز شده است.

رئال مادرید اکنون در جدول لالیگا با ۲ بازی بیشتر نسبت به اتلتیکومادرید، صدرنشین لیگ، ۴ امتیاز عقب بوده و یک جام سوپرکاپ را نیز از دست داده است. نمایش ضعیف کهکشانی‌ها در چند بازی اخیر نشان می‌دهد که تیم زیدان کار سختی مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا نیز دارد و امکان دارد گاسپرینی با تجربه، پرافتخارترین تیم اروپا را شکست دهد.

مارکا در یک نظرسنجی که بیش از ۱۴۰ هزار رای ثبت شد، به این نتیجه رسید که طرفداران رئال، امید خود را به تیم کنونی زیدان از دست داده‌اند. البته نکته‌ای که باید در اینجا مدنظر قرار گیرد این است که اغلب اندیشه‌های زیدان و رئال مادرید به فصل بعد و خرید بازیکنان ارزشمند موکول می‌شود و تیم کنونی کهکشانی‌ها با مشکل بزرگ بازیکن روبه‌رو است. (در خصوص خرید ام‌باپه را در اینجا بخوانید)

رئال مادرید در تابستان ۲۰۲۰ که بسیاری از تیم‌ها مخصوصاً بارسلونا با مشکل بزرگ اقتصادی روبه‌رو بودند، توانست تراز مالی مثبت را به ثبت رساند که یک بزرگ از مدیریت و تیم مادرید بود. (در اینجا گزارش کامل را بخوانید)

*بی‌اعتمادی طرفداران رئال مادرید به ترکیب و اندیشه‌های زیدان

مارکا در سوال اول از کاربران خود و طرفداران رئال پرسید که علت اصلی حذف تیم مادرید از سوپرکاپ اسپانیا چه بوده که بیشترین رای به نمایش ضعیف بازیکنان اختصاص پیدا کرد.

در سوپرکاپ اسپانیا بازیکنی مثل ادن ازارد مورد انتقاد شدید رسانه‌های مادریدی قرار گرفت و حتی مارکا با استناد از میاتوویچ، بازیکن اسبق کهکشانی‌ها مدعی شد که این بازیکن نباید در ترکیب اصلی قرار گیرد. یا مثلا عملکرد «لوکاس واسکز» که در هفته‌های اخیر ناجی رئال بود نیز مورد انتقاد قرار گرفت. واسکز هم در گل اول و هم صحنه پنالتی و گل دوم مقصر اصلی بود.

کاربران مارکا علت اصلی شکست مادرید در سوپرکاپ را ۳۰ درصد به نمایش ضعیف بازیکنان، ۲۸ درصد تغییرات تاکتیکی زیدان و ۲۵ درصد کیفیت پایین ترکیب رئال مادرید دانستند. ۱۷ درصد نیز این باخت را بر گردن اشتباه‌های «لوکاس واسکز» انداختند.

جالب است مارکا در سوال دوم مشخصاً‌ پرسید که چه کسی بدترین نمایش ممکن را در دیدار مقابل بیلبائو داشت که ۵۳ درصد به زیدان رای دادند. ۲۳ درصد ادن ازارد را بدترین بازیکن مادرید دانستند و ۱۸ درصد نیز از لوکاس واسکز صحبت کردند.

مارکا از کاربران خود پرسید که چه کسی در ترکیب زیدان جایش خالی بود که جالب اینجاست ۴۰ درصد به «هیچکس» رای دادند و نشان می‌دهد اعتماد طرفداران مادرید به نیمکت زیدان چقدر پایین است. البته ۴۵ درصد به «مارتین اودگارد» رای دادند که از ابتدای فصل نمایش خوبی هیچ‌گاه به اجرا نگذاشته است. طرفداران مادرید در پاسخ به این سوال ۸ درصد ایسکو و ۶ درصد مارسلو را لایق حضور در ترکیب زیدان دانستند.

معتبرترین رسانه ورزشی اسپانیا از کاربران خود در ادامه از عملکرد زیدان پرسید که ۶۵ درصد اظهار داشتند، اندیشه‌هایش را نمی‌پذیرند و تنها ۹ درصد به ایده‌هایش رای مثبت داده‌اند.برخی نیز اندیشه صبر و زمان دادن به تیم را پیش کشیدند.

از طرفی ۵۶ درصد مخاطبان مارکا مدعی شدند که عدم تمدید قرارداد با راموس، بر عملکرد این بازیکن تاثیر منفی گذاشته است و ۲۳ درصد نیز معتقد بودند که ادن ازارد باید از ترکیب کنار گذاشته شود.

در سوال پایانی که مهمترین سوال مارکا بود،‌ نکته جالبی مشخص شد که می‌تواند بر آینده زیدان موثر باشد. به نظر می‌رسد اعتماد به تیم زیدان و اندیشه‌های این سرمربی که روزها پرافتخاری را پشت سر گذاشته رنگ باخته و صبر طرفداران لبریز شده است.

۷۲ درصد کاربران رئال مادرید مدعی هستند که زیدان با رئال به آخر خط رسیده و باید از این تیم برود. آنها معتقد هستند که هدایت کهکشانی‌ها با ستاره‌های جدید باید در دست فردی دیگر به مانند رائول یا الگری بیفتد.

رئال مادرید چهارشنبه شب باید با آلکویانو در جام حذفی معروف به کوپادل‌ری برود و باید دید چه نتیجه‌ای در آن بازی رقم می‌خورد.

منبع: فارس

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false