×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۷ بهمن - ۱۳۹۹  
false
true
۲۰ فاز پارس جنوبی با مشارکت آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان بوشهر اجرا شد

به گزارش چغادک نیوز:مجید کیانپور ظهر امروز در نشست با استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم آزمایشگاه فنی مکانیک خاک در اجرای طرح‌های عمرانی اظهار داشت: اجرای طرح‌های مهم عمرانی در استان با وجود مشکلات مالی، نشان از توجه جدی مدیریت ارشد استان بوشهر به توسعه این استان دارد.

وی، فعالیت‌های آزمایشگاه فنی مکانیک خاک در اطمینان بخشی‌ از پروژه‌های راهسازی را بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: از حدود ۵۰۰ نوع آزمایشگاه فنی خاک، ۳۲۰ مورد آزمایش در استان بوشهر انجام می‌شود و این نشان از جایگاه بالا و حضور نیروهای فنی متخصص در اداره کل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان بوشهر است.

کیانپور از اجرای طرح‌های پارس جنوبی با مشارکت مجموعه آزمایشگاه فنی مکانیک خاک خبر داد و بیان کرد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان بوشهر در طرح‌های عظیم پارس جنوبی از جمله از ۲۶ فاز پارس جنوبی آزمایشگاه خاک در ۲۰ فاز  مشارکت فعال داشته است.

مدیرعامل آزمایشگاه فنی مکانیک خاک ایران با اشاره به اجرای طرح‌های صنایع پتروشیمی در منطقه پارس جنوبی با مشارکت این آزمایشگاه خاطر نشان کرد:  از ۳۷ پتروشیمی موجود در عسلویه، آزمایشگاه مکانیک خاک استان بوشهر در موضوع کنترل طرح‌های ۲۱ صنایع پتروشیمی مشارکت کرده است.

استاندار بوشهر هم در این دیدار با اشاره به اجرای پروژه‌های عمرانی در بخش‌های مختلف در استان بوشهر اظهار داشت: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک نقش مهمی در اجرای با کیفیت پروژه‌های عمرانی دارد و شاهد تاثیرات مهم این بخش در پروژه‌های عمرانی استان هستیم.

عبدالکریم گراوند به نقش تاثیرگذار آزمایشگاه فنی مکانیک خاک بوشهر در اجرای طرح‌های عظیم صنعت نفت و گاز پرداخت و تصریح کرد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک بوشهر در طرح‌های مهمی از صنایع نفت و گاز استان بوشهر نقش دارد و اعتماد صنایع نفت و گاز به آزمایشگاه فنی مکانیک خاک حاکی از تاثیرات این نهاد تخصصی است.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false