نقص فنی درخط دو مترو تهران

تاریخ انتشار: شنبه 18 بهمن 1393 | 10:45 ق.ظ
نقص فنی درخط دو مترو تهران بروز مشکل در خط دو قطار شهری(مترو) تهران صبح شنبه موجب ازدحام بیش از حد جمعیت در ایستگاه صادقیه و سردردگمی مسافران مترو در این مسیر شد. به گزارش "چغادک نیوز"، بسیاری از مسافرانی که صبح امروز قصد استفاده از مترو در مسیر خط دو از ایستگاه صادقیه تا فرهنگسرای اشراق در تهرانپارس را داشتند […]

بروز مشکل در خط دو قطار شهری(مترو) تهران صبح شنبه موجب ازدحام بیش از حد جمعیت در ایستگاه صادقیه و سردردگمی مسافران مترو در این مسیر شد.

به گزارش "چغادک نیوز"، بسیاری از مسافرانی که صبح امروز قصد استفاده از مترو در مسیر خط دو از ایستگاه صادقیه تا فرهنگسرای اشراق در تهرانپارس را داشتند به دلیل بروز اختلال در حرکت قطارهای این خط و نبود قطار شهری در ایستگاه، مجبور به ترک مترو شدند.

یک مقام مسوول در شرکت قطار شهری تهران و حومه(مترو) دراین خصوص گفت: بروز نقص فنی در یکی از قطارهای خط دو مترو موجب بروز مشکل در سرویس دهی در این مسیر شد.

وی افزود: نقص فنی قطار موجب بروز تاخیری نیم ساعته در حرکت قطارهای خط دو مترو شد که به همین دلیل شاهد ازدحام جمعیت در ایستگاه صادقیه برای استفاده از مترو بودیم.

به گفته ی وی، اکنون با رفع نقص فنی قطار، مشکل حل شده و خط دو مترو با تمام ظرفیت کاری خود مشغول سرویس دهی به شهروندان و جابجایی مسافران در طول خط می باشد.

خط دو مترو از ایستگاه صادقیه در غرب تهران آغاز و به ایستگاه فرهنگسرای اشراق در منطقه شرق شهر تهران ختم می شود و پیک استفاده از مترو در ساعت اولیه صبح بدلیل شروع فعالیت ادارات و دستگاههای دولتی بسیار بالا است.
 

 

منبع: ایرنا

 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
محل كد آمار