×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۰ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
اعتبارات استانی پایتخت قرآنی بوشهر تخصیص یابد

به گزارش چغادک نیوز: آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر یکشنبه در نشست مسئولان فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: ۱.۳ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌ها در پایتخت قرآنی بوشهر تصویب شده است که هنوز این اعتبارات تخصیص نیافته است.

وی با تأکید بر اقدام سریع برای اجرا برنامه‌ها و تخصیص اعتبارات پایتخت قرآنی بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر در شورای فرهنگ عمومی در بین دیگر استان‌ها در عرصه دانش، بررسی‌های آمایش، برتر شناخته و معرفی شد.

امام‌جمعه بوشهر با گرامیداشت سالروز قیام حماسی زنان لرده استان بوشهر مقابل استعمار پیر انگلیس اظهار داشت: این حماسه نشان از عظمت زمان این منطقه در عرصه بصیرت، جهاد و مقاومت پایدار در حفظ هویت دینی و ملی است.

وی از تنظیم اسناد فرهنگی و اجتماعی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: استان بوشهر در عرصه تعلیم و تربیت عرصه بسیج در کشور به مقام نخست دست یافت و در مشهد در حوزه تعلیم و تربیت نیروهای انقلابی و بسیجی به شکل ویژه قدردانی شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه مصوبات مربوط به پایتخت قرآنی باید اجرایی شود و همچنین اکنون شش ماه از پایتخت قرآنی استان بوشهر گذشته، هر چند مسئله کرونا است اما کمیسیون‌ها و کارگروه‌ها به شکل مطلوب اقدامات لازم انجام نداده‌اند.

صفایی بوشهری از پرداخت نشدن بودجه مصوب پایتخت قرآنی استان بوشهر انتقاد کرد و بر فعالیت و اجرا طرح‌ها و برنامه‌ها در عرصه پایتخت قرآنی به‌صورت جهادی و انقلابی تأکید کرد و گفت: سازمان برنامه‌وبودجه استان بوشهر در این زمینه اعتبارات مصوب پایتخت قرآنی تأمین و پرداخت نکرده است.

وی با بیان اینکه نهادها و سازمان‌ها توانایی انجام مصوبات ندارند اعلام کنند گفت: متأسفانه برخی افراد قدر نعمت و برکات پایتخت قرآنی بوشهر نمی‌دانند و با این موضوعات بنیادین فرهنگی و اعتقادی معامله اداری می‌کنند که درست نیست.

صفایی بوشهری، پایتخت قرآنی را یک عزت برای استان بوشهر دانست و افزود: در راستای بررسی تکالیف دستگاه‌ها در قبال پایتخت قرآنی جلسه اضطراری در نیمه نخست آذرماه تشکیل می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر با تأکید بر اینکه باید بدون هیچ مسامحه سریع اعتبارات یاد شده تأمین و پرداخت تا برنامه‌های قرآنی در استان بوشهر اجرا شود خاطرنشان کرد: از محل اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۵۰۰ میلیون تومان و از محل اعتبارات استانی ۸۵۰ میلیون تومان مصوب شده است ولی تاکنون تأمین و پرداخت نشده است.

false
true
false
true
  1. کارمند

    ارشاد نیروی نخبه بسیار دارد اما نیروی باسواد با سیستم تفکرات کنونی ناهمگون است . اتحاد خبر و جناب صابری نیک میدانند که خود روزی گزینه مدیرکلی بودند و به ناحق این حق از ایشان گرفته شد. لذا لطفا فریادرس هنرمندان و کارکنان مظلوم و باسوادی باشید که روز به روز منزوی تز و افسرده تر میشوند توسط مدیران بی کفایت بالادست و مدیران بی سواد و بی ربط پایین تر . هلهله بی سوادی در مجموعه ارشاد است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false