×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۱  
false
true
جزئیات محدودیت ترافیکی آخر هفته جاده‌های کشور/افزایش ۱.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

به گزارش چغادک نیوز، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه‌روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری، نسبت به‌روز قبل افزایش ۱٫۳ درصدی را نشان می‌دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین  ۱۵٫۹ درصد بوده، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ بامداد صورت گرفته است.

محدودیت های ترافیکی چهارشنبه ۱۶ تا شنبه ۱۹ مهر ۹۹

۱٫موتورسیکلت :

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۶ تا ساعت ۶ روز شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۹ از محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲٫سواری :

محور کندوان :

الف- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۷/۱۶و  ۹۹/۰۷/۱۷ از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران – شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ های ۹۹/۰۷/۱۶و  ۹۹/۰۷/۱۷ از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

ب- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه  مورخ های ۹۹/۰۷/۱۸ و ۹۹/۰۷/۱۹  تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روزهای جمعه و شنبه  مورخ های ۹۹/۰۷/۱۸ و ۹۹/۰۷/۱۹  تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران – شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز :

– تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای جمعه و شنبه  مورخ های ۹۹/۰۷/۱۸و ۹۹/۰۷/۱۹ تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روزهای جمعه و شنبه  مورخ های ۹۹/۰۷/۱۸و ۹۹/۰۷/۱۹ تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

*تبصره : اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

۳٫نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی) :

۳٫۱- محور کندوان : تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع  است.

۳٫۲- محور هراز :

الف- تردد  تریلرها کماکان ممنوع است.

ب- تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۱۶ و همچنین از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه مورخ های ۹۹/۰۷/۱۷ ، ۹۹/۰۷/۱۸ و۹۹/۰۷/۱۹ تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

۴٫محور تهران-فیروزکوه-قائم شهرو سمنان-قائم شهر:

– تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸  تا ۲۴ روز جمعه ۹۹/۰۷/۱۸ از مسیر شمال به جنوب در محور فوق  ممنوع است.

۵٫ محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

– تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ پنجشنبه و جمعه مورخ های ۹۹/۰۷/۱۷ ، ۹۹/۰۷/۱۸، در محور فوق ممنوع است.

منبع : تسنیم

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false