×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۶ خرداد - ۱۴۰۱  
false
true
سپاه ‌با عملیات موشکی ‌اراده و قاطعیت ایران را تثبیت کرد /‌ در حمله به‌ عین‌الاسد ‌موشک‌ها خطا نرفت

به گزارش چغادک نیوز، امیر سرتیپ امیر حاتمی صبح امروز در شورای اداری استان کرمان اظهار داشت: امروز در کرمان توفیق زیارت مزار شهید دلاور سپهبد سلیمانی نصیبم شد و از این بابت خدا را شکرگزارم.

وی با تبریک ایام‌الله دهه فجر افزود: در این ایام اتفاق بسیار مهمی افتاد و تاریخ بعد و انقلاب ما را از هم جدا کرد و مردم عزیز و شریف ایران در تمام کشور از جمله مردم کرمان در ایام انقلاب با جانفشانی کار بزرگی انجام دادند تا انقلاب پیروز شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه “ما بر شعارهای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی خود همچنان ایستاده‌ایم” افزود: مردم با این شعارها گفتند که “ما می‌خواهیم از زیر سلطه استکبار و در رأس آن آمریکا جدا شویم و به‌جای آن جاری شدن احکام اسلام را می‌خواهیم.”

وی با یادآوری اینکه نعمت انقلاب ارزان به‌دست مردم کشور ما نرسیده گفت: دشمنان انقلاب حاضر نبودند بپذیرند که مردم ایران صاحب یک نظام مردم‌سالار دینی بشوند و استقلال ما برای دشمن گران است.

امیر سرتیپ حاتمی با ابراز اینکه این سؤال وجود دارد که “چرا این همه مخالفت با مردم و انقلاب مردم ایران وجود دارد و دلیل این دشمنی کینه‌توزانه چیست؟”، اضافه کرد: شهادت شهید سلیمانی یک جنایت مسلم و یک کار تروریستی به‌دست یک دولت مدعی در دنیا‌ست که ادعای مبارزه با تروریسم را دارد.

وی با یادآوری اینکه سردار سلیمانی در یک سفر رسمی و قانونی کنار میزبان به شهادت رسید، گفت: تروریسم دولتی آمریکا سردار سلیمانی را به شهادت رساند و کاری بسیار وقیحانه بود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه حیات آمریکا به استکبار وابسته است، افزود: آمریکا با بی‌ادبی و بی‌شرمی دنبال خوردن حق مردم دنیا‌ست و انقلاب اسلامی ایران و استقلال مردم ایران مانع تجاوز آنهاست.

وی با بیان اینکه استقلال در جمهوری اسلامی از آنجا که یک استقلال مردمی است برای آنها نگران‌کننده است گفت: ایران عزیز ما یک نقطه راهبردی است و شمال، جنوب، شرق و غرب را به هم متصل می‌کند و یک نقطه گذرگاهی در منطقه و جهان محسوب می‌شود.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه اگر این جایگاه مهم دارای سرمایه، ثروت و منابع باشد قطعاً برای دشمن سخت است، تصریح کرد: دشمن با حداکثر بغض و کینه با ما دشمنی می‌کند.

وی با عنوان اینکه سردار سلیمانی سیدالشهدای مقاومت در این سال‌ها کار عجیب و بزرگی انجام داد، گفت: دشمن طراحی پیچیده‌ای انجام داده و تمام اشرار عالم را جمع کرده بود تا سالیان سال در منطقه درگیری باشد و دشمن هدف خود را دنبال کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز اینکه “اگر دشمن موفق به ماندن در عراق و سوریه می‌شد مشکلات زیادی داشتیم” افزود: سردار سلیمانی با مقاومت و ایستادگی کار بسیار بسیار بزرگی انجام داد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند راه ما قدرتمند شدن است گفت: ما باید روی پای خود بایستیم تا عزتمند شویم و این قدرت در تمام ابعاد لازم است.

امیر سرتیپ حاتمی با یادآوری اینکه “دشمن دست از دشمنی با ما برنمی‌دارد و فشار حداکثری سیاست امروز اوست” اضافه کرد: بخش بزرگی از مسیر را طی کردیم و به نقطه‌ای در بعضی از بخش‌ها رسیده‌ایم که کشور قدرتمند است.

وی با تأکید به اینکه “در بخش دفاع بسیار قدرتمند هستیم و دلیل عمده آن تحریم شدن در روزهای اول انقلاب در بخش دفاعی و نظامی بود” گفت: جنگ باعث شد بهترین‌های این ملت در حوزه نظامی تلاش کنند و امثال شهید سلیمانی پای این کار مجاهدت کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن متکبر در سال‌های گذشته حرف از گزینه نظامی روی میز می‌زد اما امروز از این گزینه خبری نیست ادامه داد: بعد از شهادت سردار سلیمانی به آنها تفهیم شد و جواب نرم  و سخت را به آنها دادیم.

وی با ابراز اینکه “مردم با حضور خودشان در مراسم تشییع جواب نرمی را به دشمن دادند که با همه ما طرف هستید” گفت: حیثیت دشمن بر باد رفت و سرافکنده شد و سپاه پاسداران عزیز نیز در جوابی سخت اراده و قاطعیت نظام جمهوری اسلامی را تثبیت کرد.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه “نیاز نیست تکرار کنیم که اگر دست از پا خطا کنید چه می‌کنیم بلکه خودشان می‌دانند چه جوابی خواهند گرفت” خاطرنشان کرد: در پایگاه عین‌الاسد همان جایی را که باید مورد اصابت قرار بدهیم، دادیم و موشک‌ها خطا نرفت.

وی با تأکید به اینکه “در سایر زمینه‌ها نیز باید به قدرتمندی کامل برسیم و خواهیم رسید” گفت: اشکالاتی وجود دارد اما می‌توانیم و روی پای خودمان بایستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اظهار اینکه “نسبت به اشتغال جوانان عزیز کشور باید حساس باشیم و این یک تکلیف مهم است” افزود: بخشی از مبارزه ما خدمت به مردم است و دشمن می‌خواهد ما کاری برای مردممان انجام ندهیم.

وی با اشاره به اینکه هر کسی مقابل دشمن کاری را انجام می‌دهد که مردم به آسایش و رفاه و آرامش برسند، در این مبارزه سهیم است و یک قدم برای انقلاب برداشته است گفت: امروز سرمایه‌گذاری در کشور و ایجاد یک اشتغال امری مقدس است.

امیر سرتیپ حاتمی با تأکید به اینکه “راهی جز قدرتمند شدن نداریم و امروز این‌گونه نیست که اگر قدرتمند نشدیم فقط به زیر سلطه برگردیم”، متذکر شد: لیبی امروز جلوی چشم همه است و ببینید به چه وضعی گرفتار شده است ‌و دشمن اکتفا به زیر سلطه بردن نخواهد کرد و کشور را تجزیه و ملت ما را نابود می‌کند.

وی با اظهار اینکه “قدرت اصلی ما مردم عزیز ‌هستند و دشمن هم می‌داند سرمایه اصلی کشور ما مردم است” گفت: باید در هر حرکتی به مردم خدمت کرد چرا که مردم در صحنه‌های مختلف به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه انتخابات در پیش است و کم‌رونقی انتخابات خواسته دشمن است، افزود: مردم با شکوه در انتخابات شرکت می‌کنند و انتخاب درست و دقیقی را انجام خواهند داد.

وی با طرح این سؤال که شهید سلیمانی چگونه عزتمند شد، گفت: توفیق داشتم در جاهایی کنار شهید سلیمانی بودم، جلسه اولی که شهید ابوالمهدی المهندس را دیدم فکر کردم با حاج قاسم صحبت می‌کنم و آنها دو یار بودند و رفتار آنها به هم نزدیک شده بود.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به اینکه ایثار و فداکاری سردار سلیمانی یک ویژگی بزرگ بوده و همه وجود حاج قاسم غرق در خدمت به مردم بود اضافه کرد: دل ما برای این همه تلاش شبانه‌روزی او می‌سوخت اما او خسته نمی‌شد.

وی با بیان اینکه “مردم ما فداکاری را دوست دارند و می‌پسندند و فداکاری سردار سلیمانی باعث شد یک جهان به امنیت برسد و خیلی ارزشمند است” گفت: شهید سلیمانی مصداق بزرگ فداکاری بود و همه چیز را برای خدا می‌خواست.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه “مصداق کلام شریف معصوم است که فرمود او رابطه خود با خدا را تنظیم کرده بود و فقط خدا را می‌دید و خدا هم رابطه او با مردم را درست کرد و محبوب دل‌های مردم شد” ابراز کرد: شهید سلیمانی مظلوم بود.

وی با بیان اینکه او بزرگترین کار را برای مبارزه با تروریسم انجام داد و شقی‌ترین فرد عالم رئیس جمهور آمریکا می‌خواست حاج قاسم را تروریست جلوه بدهد گفت: مردم ما ظلم را نپذیرفتند و نخواهند پذیرفت.

منبع:تسنیم

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false