×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳ خرداد - ۱۴۰۱  
false
true
تخریب ها و فشارهای اخیر در حمایت از چهار کاندیدا ذره ای خلل در اعتقادات و باورهای دینی ما وارد نمی کند

به گزارش چغادک نیوز: متن ارسالی مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

تِلکَ الدّارُ الآخِرَهُ نَجعَلُها لِلَّذینَ لا یُریدونَ عُلُوًّا فِی الأَرضِ وَلا فَسادًا ۚ وَالعاقِبَهُ لِلمُتَّقینَ
(آری،) این سرای آخرت را (تنها) برای کسانی قرارمی‌دهیم که اراده برتری‌جویی در زمین و فساد را ندارند؛ و عاقبت نیک برای پرهیزگاران است.

سوره مبارکه القصص آیه۸۳

مردم شریف و ولایتمدار استان بوشهر

ضمن قبولی طاعات وعبادات خدای را سپاس می گویم که محبت این بنده حقیر را درقلب برخی از مسؤلین دلسوز این نظام وانقلاب جا داد تا اعتماد کنند و مسؤلیت بزرگ، سنگین و مقدس مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر را به حقیر بسپارند، که باعث شد تا ابد مدیون الطاف آشکار و پنهان این فرماندهان شریف و یادگاران گمنام جنگ باشم !

من با خدای خود عهدکرده ام تا زنده ام خادم بی منت مردم باشم اگر چه می دانم این عهد با خداوند مرا مورد غضب و مکر گروهی متحجر که تحت تاثیر صاحبان ثروت و قدرت هستند قرار می دهد اما تردید ندارم که مکر آن گروه در مقابل مکر خداوند متعال به حدی ناچیز است که ذره ای به حساب نمی آید زیرا بر این باورم که نظام هستی نظام احسن است و در مشیت الهی حکمتی است که دیر یا زود بر همگان آشکار خواهد شد و همان است که بر رفتار خادمانه با خائنانه تک تک ما شاهد و ناظر است!

خوف آن میرفت که مکر و نفوذ عده ای خواص در کوتاه مدت موجب شکاف و دو دستگی و بهم پیوسته ما شود، در جامعه ای که متدینان و متشرعان آن کم نیستند و علیرغم سلایق مختلف درکنارهم بطور عامدانه و بدور از تنشهای بدوی حرمت های انسانی و اسلامی را پاس میدارند !

خوشبختانه شناخت سران و خواص مذکور که کمتر از انگشتان دست اند برای عموم مردم فهیم روشن شده است و از هر کسی پرسیده شود نام اغلبشان را به نفرت یاد می کند.
تجربه نشان داده است که روز به روز فشار افکار عمومی برآنها بیشتر خواهد شد تا جایی که فرار را بر قرار ترجیح دهند و با توکل بر ایزد منان، آن روز دیر نخواهد بود !

باید تصریح نمایم که تخریب ها و فشارهای اخیر بر مجمع بخاطر اعلام حمایت از چهار کاندیدا حوزه انتخابیه استان، ذره ای خلل در اعتقادات و باورهای دینی ما و یا آرمانهایی که ناشی از انقلاب شکوهمند اسلامی است بوجود نیاورده و این آرامش را مدیون توصیه مکرر امیرمؤمنان علی (ع) میدانیم که ما را به صبر و بصیرت دعوت کرده است!
تشکل‌های محترم مردمی، احزاب و گروهای محترم انقلابی ومردم شریف استان بوشهر! حال که به لطف بیکران ایزد منان هر چهار کاندیدا مورد حمایت مجمع از سوی هیات اجرایی انتخابات تأیید صلاحیت شدند؛ من نمیدانم تقدیر چگونه رقم خواهد خورد، اما خداوند ما را مکلف به تدبیر و حقانیت نموده است.

لذا در این مدت تا به امروز با بسیاری از گروههای مرجع و شخصیت های موجه و معتقد به ارزشهای اسلامی و انسانی و شخصیت های بزرگ انقلابی و دلسوزان نظام و استان به مذاکره و مشورت پرداختم و این بزرگان علی رغم ابزار تاسف از شرایط پیش آمده برای حقیر، همچون مسؤلین دلسوز مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی، مجلس یازدهم را سرنوشت ساز می‌دانند،

لذا اینجانب به عنوان مسؤل مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی در استان ضمن اعلام آمادگی خود جهت نشست با همه شما انقلابیون استان جهت اجماع و تفاهم نظر، اعلام میدارم اعلام حمایت مجمع از چهار کاندیدای محترم برای ثبت‌نام و ورود به صحنه انتخابات بوده است و هم اکنون که اسامی نامزدهای توسط هیات اجرایی تأیید شده است اگر کاندیدای انقلابی و اصلح تری از نظر مجمع شناسایی شود قطعا حمایت مجمع از اصلح ترین خواهد بود و حمایت مان را اعلام خواهیم داشت، انشالله که با مشارکت حداکثری مردم عزیز وغیور ایران اسلامی وشما مردم ولایتمدار استان بوشهر در دوم اسفند ماه، نقش های شوم، نقشه برآب خواهد شد !

خدمتگذار ملت شریف ایران

نورالله آذرخش خو

مسؤل مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false