فرصت متقاضیان مسکن ویژه برای واریز قسط پنجم | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ اسفند - ۱۴۰۲  
false
true
فرصت متقاضیان مسکن ویژه برای واریز قسط پنجم

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان این‌که متقاضیان مسکن ویژه فقط تا فردا برای واریز قسط پنجم فرصت دارند، گفت: به تعهدات مسکن ویژه کاملا پایبند هستیم و هم‌اکنون ۴۰۰ خانوار با پرداخت قسط پنجم در واحدهای این طرح ساکن شده‌اند.

به گزارش "چغادک نیوز"، فریبرز واحدی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۷۰ مسکن ویژه ( دو مرحله افتتاح ۵۳۰ واحدی در آذر و ۶۴۰ واحدی در اسفند) به اتمام رسیده است و متقاضیانی که قسط پنجم خود را واریز کنند، واحد آنها با تمام امکانات از جمله آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و … تحویل می‌شود.

وی با بیان این‌که به متقاضیانی که قسط پنجم را واریز نکرده‌اند اخطار داده‌ایم، تصریح کرد: ۴۰۰ نفر از متقاضیان مسکن ویژه قسط پنجم را واریز کرده و واحد مسکن ویژه به آنها واگذار شده است. برای مابقی متقاضیان اخطار شده و تا اول اردیبهشت (فردا) برای واریز قسط پنجم فرصت دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران ادامه داد: پس از این تاریخ در رابطه با جایگزینی و جابجایی این متقاضیان به لحاظ قانونی اقدام می‌شود. این اقدام کاملا بر اساس قرارداد حقوقی و قانونی برخورد می‌شود.

واحدی یاداور شد: علت این‌که برخی واحدها تحویل نشده این است که شماری از متقاضیان ۴۵ میلیون تومان (قسط پنجم) را واریز نکرده‌اند که یا این‌:ه ندارند یا به‌دنبال فرصت برای واریزی هستند.

وی با تاکید بر این‌که به جز تعدادی آسانسور که باید حتما باید تاییدیه نظارت سازمان استاندراد را داشته باشد واحدهای افتتاح شده مسکن ویژه هیچ نقصی ندارند، بیان کرد: طبیعی است که واحدهای مسکن ویژه باید تاییدیه‌های استاندارد را داشته باشند تا متقاضیان بتوانند در آنها ساکن شوند.

وی با بیان هیچ واحدی را بدون امکاناتی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و حتی تلفن به متقاضیان واگذار نمی‌کنیم، گفت: برای آن دسته متقاضیان که قرارداد آنها بیشتر از ۱۵ ماهه می‌شود تاخیر در دیرکرد از پیمانکاران می‌گیریم و در اقساط مسکن ویژه این موضوع لحاظ می‌شود.

وی افزود: کاملا به تعهداتی که در مسکن ویژه داده‌ایم پایبند هستیم و هم‌اکنون ۴۰۰ خانوار با پرداخت قسط پنجم در واحدهای این طرح ساکن شده‌اند. خدمات این واحدها کامل است و مشکلی در این زمینه نداریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: انشعاب آب ۶۴۰ واحد افتتاح شده در اسفند ماه سال گذشته به‌طور کامل نصب شده، انشعاب برق این واحدها تا آخر هفته جاری نصب می‌شود. ضمن آن‌که هزینه‌های انشعاب گاز نیز پرداخت شده و به ترتیب سکونت افراد نصب می‌شود.

 
منبع: تسنیم

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false