وکیل خاندان هاشمی در سال ۹۳: اشتباه کردم؛ یاسر هیچ رفت و آمدی ندارد | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۴۰۲  
false
true
وکیل خاندان هاشمی در سال ۹۳: اشتباه کردم؛ یاسر هیچ رفت و آمدی ندارد

وکیل خانواده هاشمی در پاسخ به این سوال که چرا همان زمان این موضوع را تکذیب نکردید، گفت: آن زمان مسئله خیلی مهمی نبود و اهمیتی نداشت که بخواهیم آن را تکذیب کنیم. اما الان قویا می گویم که هیچ ارتباطی میان یاسر و آقای "الف" وجود نداشته است.

به گزارش "چغادک نیوز"، بار دیگر با دستگیری یک مفسد اقتصادی دیگر و بررسی های صورت گرفته، پای فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی به میان آمد و این بار بعد از ماجرای دوستی مهدی هاشمی با متهم اصلی پرونده استات اویل، بحث دوستی یاسر هاشمی با آقای "ح.الف" که چهارشنبه هفته پیش دستگیر شد به میان آمده است.

دهم خرداد ۱۳۹۱ بود که علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی صراحتا از رفاقت یاسر هاشمی‌رفسنجانی با فردی به نام «الف» سخن به میان می‌آورد. وی در این مصاحبه می‌گوید: «به نیروهای امنیتی هم گفتم شما یک مورد از همه این شایعاتی که درباره هرکدام از بچه‌های آقای هاشمی مطرح است را مستند به من ثابت کنید خودم مقابل‌شان می‌ایستم؛ به خودشان هم گفته‌ام. ما به صورت ماهانه جلساتی در منزل آقای نوری داشتیم، من آنجا هم این را گفته‌ام. یک روز آقای زنگنه به من گفت یاسر یک برج در شهرک غرب دارد، گفتم اگر یاسر در شهرک غرب ۱۰درصد برج هم داشت من نه تنها از وکالت خانواده استعفا می‌دهم بلکه علنی مقابل‌شان می‌ایستم. بررسی کردم دیدم یک برج متعلق به آقایی به نام «الف»  است و یاسر هم رفیق «الف»  است و آنجا رفت و آمد دارد. به یاسر گفتم تو چرا به دفتر «الف»  می‌روی که در معرض اتهام قرار بگیری؟»
 

علیزاده طباطبایی: اشتباه کردم!

حالا بعد از گذشت نزدیک به ۳ سال از ماجرای مصاحبه وکیل خانواده هاشمی در خصوص رفاقت یاسر هاشمی و آقای "الف"، علیزاده طباطبایی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در مصاحبه آن زمان خود را اینگونه تکذیب می کند: همان زمان هم من متوجه شدم که ماجرا را اشتباه مطرح کردم. چراکه من آن زمان از فرد دیگری شنیدم که یاسر هاشمی در دفتر آقای "الف" رفت و آمد داشته و این موضوع را در مصاحبه مطرح کردم. ولی بعد از انجام آن مصاحبه یاسر با من تماس گرفت و اظهار داشت که من نه آقای "الف" را می شناسم و نه اینکه در دفتر وی رفت و آمد داشته ام.

وکیل خانواده هاشمی در پاسخ به این سوال که چرا همان زمان این موضوع را تکذیب نکردید، گفت: آن زمان مسئله خیلی مهمی نبود و اهمیتی نداشت که بخواهیم آن را تکذیب کنیم. اما الان قویا می گویم که هیچ ارتباطی میان یاسر و آقای "الف" وجود  نداشته است.

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که چرا در پرونده هایی که ماهیت فسادی دارند همواره در سابقه افراد متهم، دوستی با فرزندان آیت الله هاشمی نیز وجود دارد، گفت: فرزندان آقای هاشمی زیر ذره بین هستند. باند مافیایی از ابتدای انقلاب تا امروز آقای هاشمی و بچه های ایشان را زیر نظر دارد و علیه آنها به صورت سازمان یافته گزارش تهیه می کند. اغلب این گزارش ها نیز ثابت شده که دروغ بوده است.

منبع: راه دانا

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false