سردار نقدی:آماده مناظره اقتصادی هستم | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱  
false
true
سردار نقدی:آماده مناظره اقتصادی هستم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی امروز تحریم را بهانه می کنند، ما سال ها است که تحریم هستیم و از اول انقلاب تحریم بودیم، هر مقامی که مدعی است که نمی توانیم بدون تعامل با غرب اقتصاد شکوفایی داشته باشیم، آماده مناظره با آنها هستم.

به گزارش "چغادک نیوز"،

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل شکست نیروهای آمریکایی در صحرای طبس و در جمع جهادگران و بسیجیان با بیان اینکه طبس جایی است که دو حادثه امداد بزرگ الهی در آن محقق شده است، گفت: اینجا مکانی است که قدرت خدایی بروز کرده است، قدرتی که اقوام و نسل های گذشته این قدرت را بیشتر شنیده اند، ولی نسل امروز ایران آن را به چشم دیده است.

وی در ادامه افزود: در زمان حضرت موسی(ع)، فرعون تمام نوزادان پسر بنی اسرائیل را می کشت، تا فرزند پسری در این قوم باقی نماند و خواب از دست دادن تاج تخت که دیده بود، تعبیر نشود؛ اما خداوند حضرت موسی(ع) را در دربار خود فرعون بزرگ کرد و این قدرت خداوند است، همچنین آتش را بر حضرت ابراهیم(ع) سرد کرد و نمرود مدعی خدایی را با یک پشه از پای درآورد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به الطاف خداوند بر ملت ایران، اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از معجزات بود، در حالی که تمام قدرت های بزرگ آن زمان از جمله همه کشورهای ۱+۵ حامی رژیم شاه بودند، اما ملت ایران با دست خالی و فقط با کمک خداوند متعال پیروز شد.

نقدی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی ۵ بار به غزه و لبنان که ۱۰ سال در محاصره قرار داشتند، حمله کرد، اما با وجود در اختیار داشتن یکی از مجهزترین ارتش های جهان، از مجاهدان دست خالی شکست خورد، آمریکا در اقدامی خبیثانه در خاک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۹ به بهانه آزادی گروگان های خود با ۶ فروند هواپیمای C130 و ۸ فروند بالگرد غول پیکر RH بدون آنکه هیچکس مطلع شود تا عمق ۱۱۰۰ کیلومتری خاک ایران نفوذ کرد. اما خداوند آنها را با شن های بیابان شکست داد، البته تنها قصد آنها آزادی گروگان ها نبود، بلکه آنها طرح کودتا و برهم زدن نظام نوپای اسلامی ایران را داشتند.

وی با تاکید بر معجزات خداوند گفت: درس اول این است که اگر با خدا باشیم و برای رضای خداوند متعال حرکت کنیم، خدا ما را یاری می دهد، همانگونه که در سال ۹۰ دومین واقعه در طبس ایجاد شد و هواپیمای بدون سرنشین آمریکا با تکنولوژی بسیار بالا، به پایین آورده شد.

نقدی با مقایسه دو واقعه طبس در سال ۵۹ و ۹۰ اظهار داشت: اگر قرار بود تسلیم آمریکا شویم، باید آن روزی تسلیم می شدیم که ۱۴ فروند هواپیما و بالگرد بزرگ ترابری آمریکا تا وسط کشورمان آمد و اصلاً نفهمیدیم که چه می گذرد، نه امروز که یک پهپاد کوچک آمریکا را می توانیم پیدا کنیم و غنیمت بگیریم و الان کلکسیونی از پهپاد های آمریکایی غنیمتی را در اختیار داریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: ملتی که روزگار سختی و ناتوانی مقابل حمله دشمن به خاک خود تسلیم نشد، امروز که دست هایمان از همه چیز پر است، سازش منطقی نیست، زیرا اگر چنین کنیم، طنز روزگار خواهیم شد.

نقدی بیان کرد: این عقلانیت نیست که روزی با دستان خالی یک قدم عقب ننشستیم و امروز که دستمان پر است کوتاه بیاییم، روزی که آمریکا سرور اقتصاد دنیا بود و با اختلاف فاحش با دیگر کشورها همه ثروت جهان را در کنترل داشت با او بجنگیم امروز آمریکا ۱۷ هزار میلیارد بدهی دارد که روزی ۵/۲ میلیارد دلار به آن اضافه می شود، ما تسلیم یک کشور ورشکسته شویم.
وی تصریح کرد: این عبرت ها در جلوی دیدگان ما است و پرچم جهاد در دست شما بسیجیان قرار دارد، نسل جوان امروز انقلاب خط خود را از امام خامنه ای می گیرد و می خواهد حماسه های همت ها، باکری ها، میثمی ها، محمد منتظری ها، احمد کاظمی ها، بروجردی ها و… را در عرصه های جدید انقلاب تکرار کنند و جوان امروز اجازه نخواهد داد که پیرمردهای تنبل و خسته از مبارزه برای آنها تصمیم بگیرند.

نقدی در پایان افزود: برخی امروز تحریم را بهانه می کنند، ما سال ها است که تحریم هستیم و از اول انقلاب تحریم بودیم، هر مقامی که مدعی است که نمی توانیم بدون تعامل با غرب اقتصاد شکوفایی داشته باشیم، آماده مناظره با آنها هستم و با دلیل اثبات می کنم که می توان یک اقتصاد شکوفا را بدون کمک غربی ها در ایران ایجاد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بنده حاضرم طرف مقابل پنج کارشناس از رشته های مختلف را که طرفدار این نظریه غلط هستند، همراه خودش بیاورد و حاضرم به تنهایی با همه آنها مناظره زنده تلویزیونی داشته باشم که همه مردم بدانند هر چند توطئه های غرب به ویژه آمریکا اذیت و مزاحمت زیادی برای ما دارد، اما اثر آن در حد اذیت است و نه توقف پیشرفت، اما مشکل اقتصاد ما را تعامل با غرب حل نخواهد کرد، بلکه کمبود ما برای رسیدن به یک اقتصاد شکوفا مدیریت جهادی و عزم ملی است و نامگذاری امسال به این دو عنوان بسیار حکیمانه و بسیار دقیق بوده است.

مشرق

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false