×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
نتیجه تحقیقات آثار اجتماعی مرگ مرتضی پاشایی

قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی، اظهارداشت: نتیجه تحقیقات تاثیرات اجتماعی مرگ مرتضی پاشایی در قالب بسته ای به دستگاه های مرتبط ارائه شد.

به گزارش "چغادک نیوز"، مرتضی میرباقری قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی، در مورد مصوبات گذشته شورای اجتماعی کشور و بررسی تاثیرات مرگ مرتضی پاشایی خواننده محبوب نسل جوان کشور، گفت: گزارشی در این مورد دادیم. حتی دانشگاه ها هم درگیر این موضوع شدند و دلایل ورود این بود که انتظار این استقبال و حضور مردمی را نداشتیم.

وی افزود: ما به آنچه رسیدیم این بود که به دلایل مختلف تغییر و تحولاتی در فضای فکری، روحی و روانی و ارتباطی نسل جوان ایجاد شده و متاسفانه این تغییر و تحولات به خوبی تحلیل و شناسایی نشده و میدان های ظهور و بروز برای آن ایجاد نشده تا اینکه این اتفاق افتاد و تلنگری برای ما بود. حالا ما این را در شورای اجتماعی بدین گونه مطرح کردیم که زیر پوست جامعه، مجموعه تحولاتی رخ می دهد که سیاستگذاران کشور باید برنامه های خود را متناسب با اینگونه تحولات برنامه ریزی کنند و نتایج این بررسی را هم به دستگاه های مربوطه اعلام کردیم.

لایحه سازمان های مردم نهاد اسفند ماه بررسی می شود

رئیس مرکز اجتماعی وزارت کشور در مورد لایحه سازمان های مردم نهاد هم، گفت: این لایحه هم اکنون در کمیسیون لوایح دولت قرار دارد تا در دستور کار قرار بگیرد. احتمالا در اسفند ماه در دستور کار قرار می گیرد.

پیوست فرهنگی مبارزه با داعش در دستور کار وزارت کشور

میرباقری در مورد پیوست فرهنگی در مورد مبارزه با داعش هم، افزود: در تمامی برنامه ها پیوست فرهنگی اجتماعی داریم که یکی از آنها داعش است.

تولیدات مشروبات الکلی در داخل کشور از درجه تخریب بالایی برخوردار است

وی در پاسخ به اینکه افزایش مصرف الکل در جامعه را شاهد هستیم آیا در این مورد اقدامی انجام شده است، گفت: در این خصوص با وزارت بهداشت تعاملاتی داشتیم و مراکزی هم ایجاد شده است. البته ناگفته نماند که مرزهای غربی ما درگیر واردات الکل شده و متاسفانه بخشی از این موارد هم تولیدات داخل است که درجه تخریب آن هم بیشتر است و باید آن را یک هشدار عنوان کرد.
 

 
منبع: مهر

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false