×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره بین‌المللی فارابی/ رئیس‌جمهور در میان برگزیدگان

رئیس‌جمهور با اثر "امنیت ملی و نظام اقتصادی ایران" به عنوان برگزیده دوم بخش بزرگسال هفتمین جشنواره فارابی تقدیر شد

به گزارش "چغادک نیوز"،  به نقل از خبرگزاری تسنیم، در هفتمین جشنواره بین‌المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم‌انسانی و اسلامی ۳۰ اثر به عنوان اثر برگزیده در بخش‌های مختلف علوم‌انسانی به عنوان اثر برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این جشنواره از ۴ شخصیت پیشرو(درگذشته) و از ۳ شخصیت به دلیل مجموعه آثار و خدمات ارزشمند علمی تقدی شد.

۴ موسسه پژوهشی شایسته تقدیر و یک نشریه علمی پژوهشی در حوزه علوم‌انسانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش تسنیم، اسامی آثار برتر به همراه صاحب اثر به شرح زیر است:

در بخش تاریخ، جغرافیا و باستان‌شناسی رتبه برگزیده سوم بخش بزرگسال به ماهیار طاووسی و رتبه برگزیده بخش سوم بزرگسال به شهرام یوسفی‌فر تعلق گرفت.

در بخش حقوق رتبه برگزیده دوم بخش بزرگسال به حسین سینایی صراف و رتبه برگزیده سوم بخش بزرگسال به رحیم نوبهار و رتبه برگزیده دوم بخش جوان به شهرام زرنشان تعلق گرفت.

در بخش زبان و ادبیات فارسی رتبه برگزیده دوم برگزیده بخش بزرگسال به امید طبیب‌زاده و رتبه برگزیده سوم بخش بزرگسال به رضا مرادزهرایی و رتبه برگزیده دوم بخش جوان به سعید مهدوی‌فر تعلق گرفت.

در حوزه علوم اجتماعی و علوم ارتباطات مجید مختاریان‌پور به عنوان برگزیده دوم بخش جوان و حسین اکبری به عنوان برگزیده دوم بخش جوان معرفی شدند.

در حوزه علوم اقتصادی مدیریت و حسابداری سیدحسن قوامی به عنوان رتبه برگزیده سوم بخش بزرگسال و حسن روحانی با اثر امنیت ملی و نظام اقتصادی ایران به عنوان برگزیده دوم بخش بزرگسال برگزیده شدند.

در حوزه علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای سیدکاظم سیدباقری به عنوان برگزیده بخش دوم بزرگسال و سیدجلال دهقانی فیروزآبادی به عنوان برگزیده دوم بخش بزرگسال و محسن ردادی شایسته تقدیر بخش جوان معرفی شدند.

در حوزه علوم تربیتی، روانشناسی، علوم رفتاری و تربیت بدنی رتبه سوم بخش جوان به مرجان صفاری رسید.

در حوزه فقه، اصول، علوم قرآنی و حدیث سیدعلی دلیری به عنوان برگزیده دوم بخش بزرگسال، عبدالرحمان باقرزاده رتبه برگزیده سوم بخش بزرگسال و حمید باقری، حامد شیواپور و حامد پوررستمی شایسته تقدیر بخش جوان شدند.

در حوزه فلسفه،کلام، اخلاق، ادیان و عرفان علیرضا آل‌بویه به عنوان برگزیده سوم بخش بزرگسال رسید.

همچنین در حوزه فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری فرامرز سهیلی به عنوان برگزیده سوم بخش بزرگسال در حوزه فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری معرفی شد.

عبدالرضا نوروزی چاکلی و رسول زوارقی به عنوان برگزیده دیگر بخش سوم بزرگسال و برگزیده سوم بخش جوانان تقدیر شدند.

در حوزه فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری لیلا عربگری و مینا رضایی به عنوان برگزیده سوم بخش جوانان مورد تقدیر قرار گرفتند.

در حوزه مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی ابراهیم برزگر به عنوان برگزیده بخش سوم بزرگسال معرفی شد.

در حوزه مطالعات هنر و زیبایی‌شناسی یدالله آقاعباسی به عنوان برگزیده دوم بخش بزرگسال و علی کاظمی به عنوان برگزیده دوم بخش جوانان معرفی شدند.

دکتر عباس حری، آیت‌الله سیدمجتبی موسوی لاری، آیت‌الله آقامجتبی تهرانی به عنوان شخصیت‌‌های پیشروی و مرحوم ناصر کاتوزیان به عنوان پیشکسوت علونم انسانی ایران تقدیر شد.

در بخش مجموع آثار و خدمات علمی از آیت‌الله تسخیری، مصحح برتر، از سیدمحمددبیر سیاقی و مفاخر پژوه برجسته میرجلال‌الدین کزازی تقدیر شد.

از موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی، مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه (رشد)، انجمن جامعه‌شناسی ایران و فصلنامه ژئوپلتیک به عنوان موسسات، انجمن‌های علمی و نشریه شایسته تقدیر در حوزه علوم انسانی تقدیر به عمل آمد.

در هفتمین دوره جشنواره فارابی از بخش بین‌الملل از هیچ اثری تقدیر نشد.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false