×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۲ تیر - ۱۴۰۱  
false
true
تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات ۹۷ میلیارد ریالی آموزش و پرورش استان بوشهر

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ۱۰۰درصد تخصیص اعتبارات حدودا ۹۷میلیارد ریالی امسال این اداره کل خبر داد.

به گزارش "چغادک نیوز"،  اصغر حصیری صبح پنجشنبه در حاشیه نشست با مدیر کل بودجه استانداری بوشهر برای جذب اعتبارات آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: با توجه و عنایت ویژه استاندار بوشهر و تاکید وی بر افزایش اعتبارات آموزش و پرورش، به دعوت مدیر کل بودجه استانداری بوشهر، نشستی به منظور تبادل نظر در این زمینه در اتاق وی تشکیل شد.

وی با اشاره به نگاه خاص استانداری به بودجه آموزش و پرورش استان افزود: کل اعتبارات مصوب تعمیر و تجهیز اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ۹۶میلیارد و ۸۹۳میلیون ریال است که تا روز ۶بهمن ماه، مبلغ ۷۷میلیارد و ۶۲۰میلیون ریال آن تخصیص یافته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه جلسه اخیر این اداره کل با استانداری بوشهر، جلسه چانه زنی بودجه ای محسوب می شد، اظهار داشت: با همکاری خوب استاندار، معاون برنامه ریزی و مدیر کل بودجه استانداری بوشهر، مقرر شد تا روز ۱۵ بهمن ماه، مابقی اعتبارات آموزش و پرورش استان به حساب واریز شود تا به این ترتیب، ۱۰۰درصد اعتبارات سازمان، تخصیص داده شود.

رشد ۶۴۶درصدی اعتبارات امسال آموزش و پرورش استان بوشهر

حصیری خاطرنشان ساخت: سال گذشته کل اعتبارات تخصیصی این اداره کل، ۱۵میلیارد ریال بود که امسال تا این لحظه، ۵۱۸ درصد افزایش اعتبارات تخصیص داده شده به آموزش و پرورش اتفاق افتاده است.

وی افزود: در صورت تحقق وعده استانداری و تخصیص مابقی اعتبارات این سازمان در روز ۱۵ بهمن ماه، رشد اعتبارات آموزش و پرورش استان در مقایسه با پارسال به ۶۴۶درصد می رسد.

عدالت آموزشی در تخصیص اعتبارات به مناطق مختلف اجرا می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در ادامه خاطرنشان ساخت: این میزان افزایش اعتبارات، نقش بسیار موثری در تعمیر و تجهیز مدارس استان خواهد داشت.

وی اضافه کرد: تلاش می شود با سرکشی از همه مناطق استان و نیازسنجی مدارس، توازن و عدالت آموزشی در تخصیص اعتبارات به مناطق مختلف اجرا شود.

حصیری یادآور شد: برای نشست با مدیرکل بودجه استانداری بوشهر در محل کار وی، تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس بوشهر نیز برای بازدید از معاونت برنامه ریزی استانداری در آن محل حضور داشتند که به همراه آنان، برای چانه زنی بودجه ای آموزش و پروش اقدام شد.

مهر،

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false