×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱  
false
true
با ۱۵۰ میلیون تومان بنز و بی ام و سوار شوید

آنهایی که نمی خواهند به هیچ وجه زیر بار خرید خودروهای پر زرق و برق کره ای بروند، همچنان نمونه های دست دوم BMW، مرسدس بنز و تویوتا را ترجیح می دهند. این کار با بودجه ۱۵۰ میلیون تومانی امکانپذیر است.

به گزارش "چغادک نیوز"،

به نقل از اخبار بانک، تجربه نشان داده آنهایی که قصد نشستن پشت یک هیولای واقعی را دارند، نه از قیمت بالا می ترسند و نه از بنزین آزاد. بنز و مرسدس و شرکای ایتالیایی جدیدشان عطش این دسته از افراد را می نشاند اما در عوض عده ای هم هستند که نه به رنگ و رخ ماشین می نازند و نه به مدل سال آن. برایشان تنها تجربه یک سواری خوب مهم است و فرار کردن از بازار پر زرق و برق خودروهای کره ای.

آنها یک راه چاره بیشتر ندارند و آن کج کردن راه به سمت بازار خودروهای دست دوم است که در آن می توان با بودجه ای ۱۵۰ میلیونی صاحب یک خودروی پدر و مادر دار شد.

در میان BMW ها می توان سراغ مدل ۳۲۰ رفت. ما مدل ۳۳۵ و X۳ را هم پیشنهاد می کنیم. اگر مرسدس بنز را ترجیح می دهید C۲۰۰ در بازار دست دوم ها حدود ۱۵۵ میلیون تومان قیمت دارد و E۲۰۰ را می توان با ۱۵۰ میلیون تومان پیدا کرد.

از میان محصولات تویوتا که دوباره به عنوان پرفروش ترین خودروساز جهان انتخاب شده می توان خرید یک کمری مدل ۲۰۱۲ را بررسی کرد که تنها ۱۲۵ میلیون تومان قیمت دارد و بعضی ها حاضرند آن را به نمونه های دست اول کره ای ترجیح دهند.

بی ام و X۱

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

در حال حاضر بی ام و X۱ در نمایندگی ها و بازار آزاد تنها در مدل های ۱.۸ و ۲.۸ لیتری عرضه می شوند که هر کدام به ترتیب توانایی تولید نیروی ۱۵۰ و ۲۵۸ اسبی دارند. در مدل ۱.۸ لیتری بیشینه سرعت به ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت و در مدل ۲.۸ لیتری به ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. شتاب صفر تا صد هر کدام نیز شش و ۱۰ ثانیه است. مدل ۱.۸ لیتری در نمایندگی ها ۲۳۱ میلیون تومان و در بازار آزاد ۲۴۰ میلیون تومان است.

مدل ۲.۸ نیز در نمایندگی ها ۳۰۸ میلیون و در بازار آزاد ۲۹۵ میلیون تومان قیمت دارد. همچنین شما می توانید در بازار خودروهای دست دوم یک دستگاه بی ام و X۱، ۱.۸ با مدل ۲۰۱۳ را در رنگ سفید و ۱۷ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۱۸۵ میلیون تومانخریداری کنید. همچنین مدل ۲.۸ این خودرو که تولید سال ۲۰۱۳ است، با رنگ سرمه ای و کارکرد ۹ هزار کیلومتر ۲۴۰ میلیون تومان قیمت دارد.

بی ام و ۳۲۰i
سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

بی ام و ۳۲۰i دارای موتوری دو لیتری است که توانایی تولید نیروی ۱۸۴اسبی و گشتاور ۲۷۰ نیوتنی دارد. این خودرو به یک گیربکس هشت دنده ترونیک مجهز بوده و حداکثر سرعت آن ۲۳۵ کیلومتر بر ساعت است. این خودرو در هفت ثانیه شتاب صفر تا صد خود را پر می کند.

قیمت ۳۲۰i لاکچری ۲۰۱۵ این خودرو در نمایندگی ها ۳۳۶ میلیون تومان و در بازار آزاد ۳۴۰ میلیون تومان است. اگر سری هم به بازار خودروهای کار کرده بزنید متوجه خواهید شد یک دستگاه خودروی بی ام و ۳۲۰i ۲۰۰۹ به رنگ مشکی و کارکرد ۷۰ هزار کیلومتر ۱۵۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

بی ام و ۳۲۸i

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

موتور و گیربکس ۳۲۸i دقیقا همان است که در بی ام و ۳۲۰i وجود دارد. با این حال حداکثر سرعت ۳۲۸i کیلومتر بر ساعت ۲۵۰ بوده و شتاب صفر تا صد را نیز در شش ثانیه طی می کند. گران ترین مدل این خودرو که ۲۰۱۵ فول کیت M است در نمایندگی ها ۴۱۹ میلیون و در بازار آزاد ۳۹۰ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین در بازار خودروهای کار کرده یک دستگاه بی ام و ۳۲۸i ۲۰۱۳ به قیمت ۲۶۵ میلیون تومان به فروش می رسد که دارای کارکرد ۴۵ هزار کیلومتری و رنگ سفید است.

ب ام و ۳۳۵i

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

این خودرو دارای موتوری با حجم سه لیتر است که می تواند ۳۰۶ اسب بخار نیرو و ۴۰۰ نیوتن گشتاور تولید کند. ۳۳۵i به یک گیربکس هفت دنده اتوماتیک دو کلاچه مجهز است. این خودرو دارای ماکزیمم سرعتی معادل ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت بوده و برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت از حالت سکون شش ثانیه زمان لازم دارد.

به خاطر داشتن حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی سی، آخرین مدل های این خودرو تولید ۲۰۱۴ هستند و در بازار آزاد ۳۶۵ میلیون تومان قیمت دارند.

در بازار دست دوم خودروها نیز برای یک دستگاه ب ام و ۳۳۵i مدل ۲۰۰۹ با رنگ خاکستری و کارکرد ۴۶ هزار کیلومتر، ۱۸۵ میلیون تومان قیمت گذاشته اند. همچنین یک دستگاه ۳۳۰i با مدل ۲۰۰۷، رنگ سفید و کارکرد ۱۰۰ هزار کیلومتری ۱۳۹ میلیون تومان قیمت دارد.

بی ام و ۵۲۸i

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

بی ام و ۵۲۸i از یک موتور دو لیتری بهره می برد که خروجی اش نیروی ۲۴۵ اسب بخاری به همراه گشتاور ۳۵۰ نیوتنی است. این خودرو به یک گیربکس هشت دنده اتوماتیک ترونیک مجهز است. حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتری و شتاب صفر تا صد شش ثانیه ای از دیگر مشخصات فنی این خودرو هستند.

مدل ۲۰۱۵ این خودرو در حال حاضر در نمایندگی ها ۳۵۲ میلیون تومان و در بازار آزاد ۳۹۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. در بین خودروهای دست دوم هم یک دستگاه بی ام و ۵۲۸i مدل ۲۰۱۳ مشکی رنگ با کارکردی نزدیک به ۲۳ هزار کیلومتر ۳۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

بی ام و X۳

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

بی ام و X۳ این روزها تنها در مدل ۲.۸ ارائه می شود که دارای موتوری دو لیتری است. X۳ با این موتور می تواند نیرویی معادل ۲۴۵ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتن تولید کند. در نمایندگی ها قیمت این خودرو ۴۳۹ میلیون تومان بوده و در بازار آزاد به ۳۷۵ میلیون تومان می رسد. در بازار کارکرده ها هم یک دستگاه X۳ مدل ۲۰۰۸ با رنگ خاکستری و کارکرد ۱۰ هزار کیلومتر، قیمتی نزدیک به ۱۲۰ میلیون تومان دارد.

بنز C۲۰۰

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

بنز C۲۰۰ پیشرانه ای با حجم ۱۷۰۰ سی سی دارد که تولیدکننده ۱۸۴ اسب بخار نیرو و ۲۷۰ نیوتن گشتاور است. این خودرو همچنین به یک گیربکس شش دنده اتوماتیک مجهز است. C۲۰۰ دارای حداکثر سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد را نیز در هشت ثانیه طی می کند.

این خودرو در نمایندگی ها ۲۵۰ میلیون تومان و در بازار آزاد ۲۹۵ میلیون تومان قیمت دارد. اگر هم سری به بازار خودروهای کار کرده بزنید می توانید یک دستگاه C۲۰۰ نقره ای رنگ را با کارکردی نزدیک به ۹۰ هزار کیلومتر مشاهده کنید که مدل ۲۰۰۸ بوده و قیمتی نزدیک به ۱۵۵ میلیون تومان دارد.

بنز E۲۰۰

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

بنز E۲۰۰ پیشرانه ای دو لیتری دارد که قدرت و گشتاوری تولیدی اش همانند C۲۰۰ معادل ۱۸۴ اسب بخار و ۲۷۰ نیوتن است. E۲۰۰ به یک گیربکس هفت دنده اتوماتیک تیپ ترونیک مجهز است و می تواند به حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این خودرو در هفت ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

در نمایندگی ها این خودرو در مدل ۲۰۱۴ با قیمت ۳۵۰ میلیون تومان عرضه می شد که قیمت همین مدل در بازار آزاد ۳۹۵ میلیون تومان است. در بازار دست دوم هم می توانید یک دستگاه بنز E۲۰۰ مدل ۲۰۰۷ با رنگ مشکی و کارکرد ۱۲۱ هزار کیلومتر را به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان مشاهده کنید.

بنز E۳۵۰

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

طرفداران بنز E۳۵۰ می دانندکه این خودرو هم قربانی قانون ممنوعیت خودروهای بالای حجم ۲۵۰۰ سی سی شد. البته در برخی نمایندگی ها هنوز بازمانده های E۳۵۰ با حجم موتور ۳.۵ لیتر پیدا می شود.

موتور این بنزها نیرویی معادل ۳۰۶ اسب بخار و گشتاوری ۳۷۰ نیوتنی تولید می کند. E۳۵۰ همچنین هفت دنده اتوماتیک دارد. بیشترین سرعت آن نیز ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد آن نیز در شش ثانیه طی می شود.

E۳۵۰ کابریوت در نمایندگی ها ۶۵۵ میلیون تومان قیمت دارد. در بین خودروهای کار کرده نیز یک دستگاه E۳۵۰ مدل ۲۰۱۲ مشکی رنگ، با ۲۵ هزار کیلومتر کارکرد، ۳۹۵ میلیون تومان به فروش می رسد.

تویوتا پرادو

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

تویوتا پرادو چهار در موتوری با حجم چهار لیتر دارد که نیروی ۲۷۱ اسب بخار و گشتاوری ۳۸۱ نیوتنی تولید می کند. این خودرو ۵ دنده تیپ ترونیک دارد. حداکثر سرعت آن ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت است و در ۹ ثانیه شتاب صفر تا صد را طی می کند.

بازمانده های پرادو در مدل VX آنرودفول، در نمایندگی ها به قیمت ۳۲۵ میلیون توامن عرضه می شود. در بازار دست دوم هم می توان با پرداخت ۲۹۵ میلیون تومان، مدل ۲۰۱۰ این خودرو را با رنگ سفید و کارکردی ۷۰ هزار کیلومتری صاحب شوید.

تویوتا کمری

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

در نمایندگی های کمری GLX با قیمتی معادل ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارائه می شود. این خودرو در بازار آزاد ۱۶۶ میلیون تومان قیمت دارد. کمری GLX موتوری ۲۵۰۰ سی سی دارد که می تواند ۱۸۱ اسب بخار نیرو در کنار گشتاور ۲۳۵ نیوتنی اش تولیدکند. حداکثر سرعت آن ۱۹۵ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب صفر تا صد را نیز در ۹ ثانیه طی می کند.

این خودرو همچنین به یک گیربکس شش دنده اتوماتیک مجهز است. دربازار دست دوم ها می توانید با پرداخت ۱۲۵ میلیون تومانصاحب یک دستگاه کمری GLX مدل ۲۰۱۲ با رنگ مشکی و کارکرد ۴۰ هزار کیلومتری شوید.

FJ کروزر

سواری گرفتن از بنز و مرسدس با ۱۵۰ میلیون تومان

FJ کروزر دارای موتوری با حجم چهار لیتر است. این موتور ۲۶۸ اسب بخار نیرو به همراه ۳۸۰ نیوتن گشتاور تولید می کند. پنج دنده اتوماتیکدارد و سرعتش تا ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. FJ کروزر همچنین به هشت ثانیه زمان احتیاج دارد تا از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.

در نمایندگی ها می توان آن را با پرداخت ۲۳۰ میلیون تومان خریداری کرد. البته قیمت آن در بازار آزاد ۳۴۵ میلیون تومان است. در بازار دست دوم خودروها نیز یک دستگاه FJ کروز مدل ۲۰۱۱ با رنگ سفید و کارکرد ۹۱ هزار کیلومتر، ۲۲۵ میلیون تومان قیمت دارد

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false