تشکیل اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۱  
false
true
تشکیل اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت

اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت با ریاست وزیر بهداشت تشکیل و بر حذف رابطه مستقیم مردم با مجموعه اداری و جایگزینی آن با سامانه‌های الکترونیکی تأکید شد.

به گزارش "چغادک نیوز"،  به نقل از  فارس، در اجرای بند (ب) ماده (۱) آیین نامه جدید پیشگیری و مقابله نظام مند و پایدار با مفاسد اقتصادی در قوه مجریه ابلاغی ۱۳۹۳، اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری، وزارت بهداشت با حضور وزیر بهداشت تشکیل شد.

وزیر بهداشت در این جلسه، بر تسریع در اجرای کامل دولت الکترونیک در مجموعه وزارت بهداشت و برون سپاری وظایف قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت و سایر نهادها و اشخاص غیر دولتی تاکید کرد.

سید حسن هاشمی، حذف رابطه مستقیم مردم با مجموعه اداری و جایگزینی آن با سامانه های الکترونیکی ارائه خدمت را مهمترین ابزار برای ارتقای سلامت نظام اداری و تکریم شهروندان و ارباب رجوع بیان کرد.

اولین جلسه کارگروه ارتقای سلامت نظام اداری وزارت بهداشت، با حضور وزیر بهداشت، معاون حقوقی و امور مجلس به عنوان دبیر این کارگروه، معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیر کل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، رییس تخلفات اداری، رییس مرکز حراست، و سه نفر از روسای دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false