×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳  
false
true
سیاسی: کاش از زندان آزاد نمی‌شدم

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه همچنان در هیات مدیره این باشگاه فعالیت دارد، گفت: خیال آقای هدایتی و همه راحت که نه من و نه هیچ شرکت و فرد منتسب به من در مزایده پرسپولیس شرکت نمی‌کند!

به گزارش "چغادک نیوز"، حمیدرضا سیاسی که روز پنجشنبه در مصاحبه با یکی از روزنامه‌ها از حضورش در مزایده پرسپولیس خبر داده بود، تاکید کرد که قصد شرکت در این مزایده را ندارد و خیال همه از این بابت می‌تواند راحت باشد. سیاسی همچنین با بیان اینکه همچنان عضو هیات مدیره باشگاه است، درباره باخت سرخپوشان به لخویای قطر هم گفت: لابد مقصر این شکست هم من بودم!

مشروح گفتگو با سیاسی در زیر می‌آید:

آقای سیاسی! روز پنجشنبه مصاحبه‌ای از شما منتشر شد که گفته بودید در مزایده پرسپولیس شرکت می‌کنید. آیا چنین قصدی دارید؟
– سیاسی: خیر. چنین چیزی صحت ندارد. من در مزایده واگذاری باشگاه پرسپولیسس شرکت نمی‌کنم. خیال همه و آقای هدایتی هم راحت باشد!

* این گمانه زنی هست که ممکن است شرکت‌ها و یا افرادی منتسب به شما در مزایده شرکت کنند.
– خیر. نه من و نه افراد و شرکت‌های منتسب به من در مزایده پرسپولیس حضور نخواهند داشت. من هرگونه حضور در مزایده را تکذیب می‌کنم.

* ولی شما گفته بودید نمی‌توانید از پرسپولیس دل بکنید؟
– بله. هنوز هم می‌گویم. پرسپولیس را دوست دارم و در هر قالب دیگری که بتوانم به این تیم کمک می‌کنم.

* با استعفای شما از مدیرعاملی باشگاه هم موافقت شد. آیا هیات مدیره تحت فشار این کار را کرد؟
– استعفای من بعد از دو، سه روز بررسی، روز پنجشنبه گذشته تایید شد. فشاری هم در کار نبود. به هر حال هیات مدیره شناخت کافی از طرف مقابل نداشت و  چون خواه ناخواه بعد از استعفای مدیرعامل، نفر بعدی باشگاه می‌آید، چند روز طول کشید.

* منظورتان آقای نژادفلاح است؟
– بله. به هر حال اخلاقی نیست دو نفر در باشگاه تحت یک عنوان کار کنند! مسئول باشگاه باید حوزه عمل و اختیاراتی داشته باشد تا بتواند تصمیمات درستی بگیرد.

* امیر رضا خادم معاون وزیر ورزش در جلسه‌ای که هفته گذشته برگزار شد، شما را به عنوان مسئول اقتصادی باشگاه معرفی کرد و از شما خواسته بود کارهای اقتصادی را پیگیری کنید.
– خادم چنین چیزی به من نگفته بود!

* با این حساب و با قبول استعفای شما، آیا به باشگاه پرسپولیس کمک مالی انجام می‌دهید؟
– پرسپولیس عشق من است و هر زمانی که بتوانم چه جانی و چه مالی به آن کمک می‌کنم! من پرسپولیس را تنها نمی‌گذارم چون این باشگاه با مهر و دل من آغشته است.

* یعنی با وجود مدیرعامل نبودن، به باشگاه کمک مالی می‌کنید؟
– من قبلا هم گفته بودم در صورتی که باشگاه چشم انداز و برنامه‌ای داشته باشد که تشخیص بدهیم کمک مالی ما به پیشرفت آن کمک می‌کند، قطعا دریغ نمی‌کنم. اینکه بخواهد کمک‌ها ما هوایی و بی حساب و کتاب باشد را هیات مدیره هم نمی‌پسندد. اگر این کمک‌ها در قالب برنامه ریزی باشد و هیات مدیره هم تشخیص بدهد، تا زمانی که هستم کمک می‌کنم.

* یعنی شما همچنان عضو هیات مدیره باشگاه هستید؟
– تا این لحظه که چیزی از رفتن، به من نگفته‌اند. هر لحظه که بگویند بروم، می ‌روم. تا این لحظه چیزی نگفته‌اند و حتی شایعه‌ آن هم مطرح نبوده!

* بگذریم. شکست پرسپولیس مقابل لخویا را چطور دیدید؟
– لابد این باخت هم تقصیر من بوده است؟ کاش یک هفته بیشتر مرا نگه می‌داشتند (در زندان) و دیرتر آزاد می‌شدم. باید بابت این باخت هم از هواداران عذرخواهی کنم!

* به عنوان عضو هیات مدیره، آیا باشگاه برخوردی با حرکت محمدرضا خانزاده خواهد داشت؟
– حقیقتا به خاطر اینکه از نظر روحی تحریک نشوم، این موضوع را پیگیری نکردم و نمی‌دانم چه اتفاقاتی در قطر رخ داده است. شاید مقصر این حرکت هم من باشم!
 

 
منبع: مهر

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false