×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۴ خرداد - ۱۴۰۳  
false
true
توصیه سردار نقدی به رسانه های داخلی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با ابراز تاسف از برخی رسانه‌ها که مسائل ملی و حرف مردم را کمتر در نظر می‌گیرند، گفت: رسانه‌های کشور ظرفیت‌های خوبی هستند و نباید همدیگر را در مقابل استکبار خنثی کنند.

به گزارش "چغادک نیوز"،سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مجمع عالی قشر بسیج در تبریز با ابراز تاسف از برخی رسانه‌ها که مسائل ملی و حرف مردم را کمتر در نظر می‌گیرند، گفت: رسانه‌های کشور ظرفیت‌های خوبی هستند و نباید همدیگر را در مقابل استکبار خنثی کنند.

نقدی افزود: رسانه های کشور نباید حرف هایی بزنند که به مذاق دشمنان خوش بیاید و همه باید مراقب باشیم حرفی که دشمن را شاد کرده و برای آن ها بستر زمینه کند، نزنیم.

وی با بیان اینکه امروز یکی از میدان های اصلی جنگ، جنگ رسانه است، اظهار داشت: جنگ رسانه در جنگ نرم آن اندازه اهمیت دارد که برخی از آدم ها تصور دارند که جنگ نرم همان جنگ رسانه است و این جایگاه مهم رسانه را در این جنگ نشان می دهد.

نقدی ادامه داد: همه همت دشمن این است که زشتی‌ها را خوب و خوبی‌ها را زشت نشان دهد و این با سحر رسانه است؛ به سادگی جنایت، آدم کشی کرده و به کشوری تجاوز می کنند و قطعنامه نیز علیه متجاوز صادر نمی‌کنند که همه اینها به کمک رسانه است و چیزی که می توانند زور آن ها را متوقف کند همین حرکت رسانه و بیدارگری هاست که نگذارد این اتفاق‌ها بیفتد.

نشرق

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false