×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲ مرداد - ۱۴۰۳  
false
true
ضرب‌وشتم یک جانباز در جلسه اصلاح‌طلبان کرمان + تصاویر

شهروند کرمانی گفت: زمانی که موسوی لاری گفت به ما به عنوان صاحبان انقلاب می‌گویند ساختارشکن ولی ما ساختارشکن نیستیم، من بلند شدم و گفتم آقای موسوی لاری، اگر شما و مرعشی ساختارشکن نیستید کروبی و موسوی ساختارشکن نیستند پس چه کسانی فتنه ۸۸ را به وجود آورد.

به گزارش "چغادک نیوز"، گردهمایی اصلاح‌طلبان استان کرمان عصر روز ۱۴ اسفند در حالی در خانه شهر کرمان برگزار شد که با حاشیه‌های قابل‌توجهی همراه بود.

 در این نشست سید عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات بر روی سن رفت و در ادامه روند سیاه نمایی‌ها درباره دولت قبل، بازهم سعی کرد دوران سازندگی و اصلاحات را برای کشور مفید و دولت نهم و دهم را مقصر همه مشکلات معرفی نماید.

 وی عنوان کرد: ما خصومتی که موجب جنگ هشت‌ساله شد را با تنش‌زدایی رفع کردیم.

 وی زمانی که درباره ویژگی‌های اصلاح‌طلبان گفت: اصلاح‌طلبان به حضور مردم در سرنوشت خود بها دادند و اصلاح‌طلب ساختارشکن نیست، یکی از حضار در جلسه در جواب این سخنان گفت، «پس چه کسانی بودند که فتنه را ایجاد کردند».

 در این هنگام یکی از محکومین فتنه با اشاره دست خواستار ساکت کردن این معترض شد که یکی از اصلاح‌طلبان که پشت سر وی نشسته بود از جای برخاست و از پشت سر به وی حمله کرد.

 همچنین چند نفر دیگر از اصلاح‌طلبان این فرد را مورد ضرب و شتم قراردادند و سپس وی را درحالی‌که شعار مرگ بر فتنه‌گر سر می‌داد، کشان‌کشان به خارج از تالارخانه شهر کرمان بردند و به مأموران نیروی انتظامی تحویل دادند.

 در زیر تصاویر پاسخ اصلاح‌طلبان به مردی که گفت «پس چه کسانی بودند که فتنه را ایجاد کردند؟» را می‌بینید.
 

 در همین رابطه بهرام امیر حیدری رزمنده جانباز در گفتگو با ” آرمان کرمان” در رابطه با آنچه در جلسه روز گذشته اصلاح‌طلبان در کرمان روی داد، گفت: در تاریخ ۱۳ اسفندماه پیامکی بر روی گوشی من آمده مبنی بر این‌که گردهمایی اصلاح‌طلبان در تاریخ ۱۴ اسفندماه در خانه شهر کرمان با حضور آقایان موسوی لاری و مرعشی ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

 وی بابیان اینکه من باکمال ناباوری و تعجب در رابطه با این پیامک که محکومین فتنه چگونه در این ایام آزادانه بتوانند چنین همایش‌هایی را برگزار کنند ابراز داشت: من تصمیم گرفتم به عنوان یک شهروند به این جلسه بروم و حرف این آدم‌ها را بشنوم.

میرحیدری با اشاره به اینکه مسئولان برگزارکننده از مردم می‌خواستند از ردیف چهارم به بعد بنشینند، ادامه داد: بعد از اعلام برنامه‌ها مرعشی و هشت نفر مرتبطین با فتنه مثل لاری، کریمی استاندار سابق کرمان، ید الله اسلامی، بختیاری نماینده سابق بافت، اسلام پناه نماینده سابق جیرفت وارد سالن شدند که بعضی از حضار با وجود ایام فاطمیه بانو حضرت زهرا شروع به کف زدن و سوت کشیدن کردند.

این شهروند کرمانی عنوان کرد: در ادامه میرزایی رئیس مجمع اصلاح‌طلبان (رئیس دانشگاه هایتک) در کرمان حرف های نیش‌داری نسبت به‌نظام و ارزش‌های نظام زد و خدا خودش می‌داند که دندان بر جگر گذاشتم و دم برنیاوردم و حس آن فلسطینی را داشتم که خانه‌اش توسط اسرائیلی‌ها خراب می‌شود.

امیر حیدری بابیان اینکه زمانی که لاری شروع به صحبت کرد در حدود بیست دقیقه در رابطه با مسائل حاشیه‌ای صحبت کرد، گفت: زمانی که موسوی لاری گفت به ما به عنوان صاحبان انقلاب می‌گویند ساختارشکن ولی ما ساختارشکن نیستیم، من بلند شدم و گفتم آقای موسوی لاری، اگر شما و مرعشی ساختارشکن نیستید کروبی و موسوی ساختارشکن نیستند پس چه کسانی فتنه ۸۸ را به وجود آورد همان‌طور که آقا فرمودند خسارتی که این فتنه به وجود آورد از خسارت ۸ سال دفاع مقدس بیشتر بوده است.
 

ماجرای ضرب?وجرح یک جانباز در جلسه اصلاح?طلبان کرمان + تصاویر

 وی در خصوص اتفاقات بعدازآن تشریح کرد: زمانی که من این حرف را زدم مرعشی از جای خود بلند شد و ضمن توهین دستور حمله به من وی صادر کرد و از قبل چندنفری که اطراف من بودند که فکر می‌کرد مثل من مستمع هستند ولی با هدایت یک نفر دور و بر من رو گرفتند و من را مورد ضرب و شتم قراردادند.
 

ماجرای ضرب?وجرح یک جانباز در جلسه اصلاح?طلبان کرمان + تصاویر

این شهروند کرمانی ادامه داد: من نیز گفتم که حرف بدی نزده‌ام و فقط یک سؤال از موسوی لاری پرسیده‌ام و وی می‌توانست پشت تریبون جواب من را می‌داد و یا می‌توانست بگوید اگر شما سؤال داری میام پایین و جواب سؤال شما را خواهم داد.

وی با اعلام اینکه من سؤال خاصی نپرسیدم که سزاوار کتک باشم، اظهار داشت: من درحالی‌که دست‌هایم را گرفته بودند و کتک می‌خوردم گفتم اگر شما فتنه‌گر نیستید چرا از این واژه بدتان میاد، چرا مانند من نمی‌گویید مرگ بر فتنه‌گر.

 وی تصریح کرد: مأموران نیروی انتظامی به من گفتند که شما نباید جلسه را به هم بریزید و من هم گفتم اگر قرار است جلسه نا امن باشد، باید برای فتنه‌گران نا امن باشد نه برای من به عنوان یک مستمع معمولی آمده و فقط یک سؤال کردم و جواب این سؤال اعتراض آمیز نباید کتک زدن باشد و آن هم از ناحیه کسانی که مدعی آزادی بیان هستند.

 این شهروند کرمانی در ادامه گفت: بعدازآن من را به اطاقک کوچکی که در خانه شورای شهر هست بردند و انجا نیز ۸ نفر شروع به ضرب و شتم من کردند و می‌گفتند از کی پول گرفتی، مزدور چه کسی هستی؟ اسمت را بگو؟ اسم اربابت را بگو؟

وی اعلام کرد: من جواب دادم یک رزمنده جانباز هستم و کارگری بیش نیستم و مدافع نظام هستم و برای نظام نیز خون دادم نمی‌توانم تا زنده‌ام بنشینم تا به‌نظام توهین شود.

امیر حیدری بابیان اینکه پس از تحویل من به مأموران نیروی انتظامی می‌خواستم به سالن برگردم که نگذاشتند، اعلام کرد: افسر نیروی انتظامی با دو مأمور دیگر من رو نگه داشت، من نیز گفتم یا من را بازداشت کنید و یا بگذارید بروم خانه چون نگران من می‌شوند که مأمور نیروی انتظامی گفت از این می‌ترسیم که در خیابان مورد حمله قرار بگیری گفتم عیبی ندارد من از نظام دفاع کردم، این افراد که بسیجی‌ها را در فتنه کشتند من هم یکی از آن‌ها و خلاصه یکی از انها بعد از ۴۵ دقیقه اجازه دادند به خانه‌ام بازگردم.

راه دانا

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false