ابهام در اهلیت متقاضیان سرخابی ها/ صلاحیت هدایتی و سیاسی در گرو تایید سازمان خصوصی سازی | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۵ اسفند - ۱۴۰۲  
false
true
ابهام در اهلیت متقاضیان سرخابی ها/ صلاحیت هدایتی و سیاسی در گرو تایید سازمان خصوصی سازی

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: سیاسی و هدایتی به دنبال این هستند که پرسپولیس را بخرند ولی هنوز به طور قطعی سازمان خصوصی سازی نظری درباره این دونفر نداده است و همچنین روی اهلیت آنها نظری داده نشده است.

به گزارش "چغادک نیوز"،موضوع واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس وارد فاز جدیدی شده و با نزدیک شدن به مزایده اردیبهشت ماه اهالی ورزش به فکر این افتاده‌اند تا هرچه سریع‌تر به شرایط این ٢ باشگاه سروسامان بدهند.

اما  پس از آن که اعلام شد ۹ اردیبهشت‌ماه سومین مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برگزار می شود حالا اسامی های مختلفی برای خرید این دو تیم پیدا شده است از حسین هدایتی مشتری همیشگی قرمز پوشان و حمید سیاسی گرفته تا شرکت های خودرو سازی که برای خرید این دو تیم اعلام آمادگی کرده اند.

این در حالی است که حرف و حدیثهای زیادی در خصوص اهلیت خریداران استقلال و پرسپولیس به وجود آمده است که آیا هدایتی و سیاسی با توجه به مشکلاتی که دارند می توانند  پرپسولیس را بخرند  و آیا سازمان خصوصی سازی اهلیت این دو نفر را تایید میکنند با خیر.

 حسن زمانی رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص اهلیت متقاضیان استقلال و پرسپولیس که نامشان اعلام شده است اظهار کرد: آقایان هدایتی و سیاسی که برای خرید پرسپولیس اعلام آمادگی کرده اند تنها متقاضی هستند و هنوز اهلیت آنها از سوی سازمان خصوصی سازی اعلام نشده است.

رئیس کارگروه نظارت برواگذاری استقلال و پرسپولیس خاطر نشان کرد: به هر حال سیاسی و هدایتی به دنبال این هستند که پرسپولیس را بخرند ولی هنوز به طور قطعی سازمان خصوصی سازی نظری درباره این دونفر نداده است و همچنین روی اهلیت آنها نظری داده نشده است.

زمانی در پاسخ به این سوال که آیا به غیر از شرکتهای خودرو سازی ارگانهای دیگری برای خرید اعلام آمادگی کرده اند یا خیر تاکید کرد: تاکنون به غیر از شرکتهای خودرو سازی ارگانهای دیگری برای خرید اعلام امادگی نکرده اند.

وی در خصوص اینکه آیا امکان دارد ارگانهای دولتی و نظامی هم پا پیش بگذارند خاطر نشان کرد: طبق قانون ارگانهای دولتی و نظامی نمی تواند برای خریداری استقلال و پرسپولیس اقدام کنند.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false