×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۲ مرداد - ۱۴۰۱  
false
true
لزوم توسعه رشته های تحصیلی در دانشگاه های پیام نور استان/ جذب نیروهای صاحب صلاحیت علمی به عنوان هیئت علمی در دانشگاه

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری مهر از دیدار خود با دکتر سرلک رئیس دانشگاه پیام نور کشور به جهت بحث و بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور در سطح استان و به ویژه حوزه انتخابیه خبر داد، و گفت:در نشستی که با رئیس دانشگاه پیام نور کشور داشتم مهمترین مشکلات این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش "چغادک نیوز"،نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری مهر از دیدار خود با دکتر سرلک رئیس دانشگاه پیام نور کشور به جهت بحث و بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پیام نور در سطح استان و به ویژه حوزه انتخابیه خبر داد، و گفت:در نشستی که با رئیس دانشگاه پیام نور کشور داشتم مهمترین مشکلات این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عبدالکریم جمیری یکی از موضوعات مطرح شده در این جلسه را تلاش جهت توسعه فضای آموزشی دانشگاه پیام نور به جهت کمبود های این دانشگاه به لحاظ فضای آموزشی عنوان کرد، و بیان داشت: مقرر شد تلاش مضاعفی جهت تملک زمین پیش بینی شده برای این دانشگاه انجام شود و با هماهنگی مسئولین محلی و استانی و نهایتا با تخصیص اعتبار لازم برای ساخت این دانشگاه اقدامات لازم به عمل آید.

وی با اشاره به لزوم توسعه رشته های تحصیلی در این دانشگاه، تلاش برای ایجاد شرایط مناسب جهت توسعه رشته های مختلف در مقاطع مختلف بویژه در سطح کارشناسی ارشد دانشگاه های پیام نور در استان را از دیگر موضوعات مورد بحث در این نشست عنوان کرد.

جمیری خواستار توجه بیشتر به نیروهای صاحب صلاحیت بومی شد، و اظهار داشت: جذب نیروهای صاحب صلاحیت علمی به عنوان هیئت علمی در دانشگاه و در واقع اولویت قائل شدن برای نیروهای بومی در جذب هیئت علمی از امور مهم می باشد که در این دیدار بر این موضوع تاکید کردم.

وی در این خصوص ادامه داد: قرار شد این امر توسط دانشگاه دنبال، و ما هم تا حد توان کمک و یگیری نماییم.

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false