احداث مناطق گردشگری ساحلی در استان بوشهر | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۱  
false
true
احداث مناطق گردشگری ساحلی در استان بوشهر

سلطانی فرگفت:با توجه یه اینکه ۳۰۰۰کیلومتر نوار ساحلی در کشور وجود داردگردشگری ساحلی مناسبی می توان در این مناطق دایر نمود.

به گزارش "چغادک نیوز"، به نقل ازترنم دشتی مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی عصر امروز وارد عسلویه استان بوشهر شد و مورد استقبال  رضا عوض پور معاون استاندار بوشهرو سایر مسئولین محلی قرارگرفت.

 

وی در بدو ورود اظهار داشت:هدف از سفر به استان بوشهرشناسایی مکانهای گردشگری   و ساماندهی آن در نوار ساحلی جنوب کشور است.

وی ادامه داد :احداث گردشگری ساحلی با توجه تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ساماندهی و توسعه و احداث مناطق گردشگری در سواحل است.

سلطانی فرگفت:با توجه یه اینکه ۳۰۰۰کیلومتر نوار ساحلی در کشور وجود داردگردشگری ساحلی مناسبی می توان در این مناطق دایر نمود.

وی خاطرنشان کرد:در سفر امروز رئیس سازمان امور اراضی کشور به همین منظور ما را همراهی می کندو با توجه به اینکه چند نقطه مناسب برای این کارشناسایی شده است و بنا داریم با زیر ساخت ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی چند نقطه ی گردشگری را در جنوب کشور ایجاد کنیم.

سلطانی فر در پایان افزود:تا کنون ۶ نقطه از منطقه هرمزگان به سمت استان بوشهر را شناسایی کرده و در استان بوشهر نیز ۳ نقطه از آن را جهت احداث گردشگری ساحلی در استان بوشهرخواهیم کرد.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false