ساخت مدرسه در بوشهر از سوی ستاد اجرایی فرمان امام | پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۶ آذر - ۱۴۰۱  
false
true
ساخت مدرسه در بوشهر از سوی ستاد اجرایی فرمان امام

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از وعده ساخت چند مدرسه برای بوشهر از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش "چغادک نیوز"، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست با روئسای آموزش و پرورش شهرستان های حوزه انتخابیه گفت: مسئولیت تعلیم و تربیت یک مسئولیت سنگین و سختی است و همه دغدغه ما فراهم کردن این است که چگونه بتوانیم انجام وظیفه کنیم

عبدالکریم جمیری یکی از مهمترین موضوعات در آفرینش را موضوع تربیت و هدایت عنوان کرد، و بیان داشت: مهمترین زمان هدایت زمانی است که دانش آموزان در اختیار ما هستند.

وی با بیان اینکه در صورت مشاهده ضعف و آسیب باید تلاش خود را بیشتر کرد، اظهار داشت: به معنای دیگر اگر می بینیم که دشمن در صحنه است تلاش خود را مضاعف کنیم؛ ما در آموزش و پرورش دچار مشکلات جدی هستیم و در این اوضاع و احوال بسیار دشوار است که این ماموریت را در تراز نظام جمهوری اسلامی انجام دهیم.

عضو مجمع نمایندگان استان مهمترین وظیفه وزیر و مدیر کل و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان را جلب رضایت دانش آموزان دانست، و ابراز داشت: رضایت دانش آموزان باعث می شود که آنان بتوانند با انگیزه درس بخوانند و در نهایت این کار باعث محقق شدن اهداف آموزش و پرورش خواهد شد.

 

جمیری افزود: در طول مدت با افت و خیزهای متعددی در تامین معیشت فرهنگیان و نیز در حوزه منابع انسانی مواجهه بودیم و این طبیعی است؛ نباید آموزش و پرورش را همچون دستگاه های دیگر دید چراکه هر کسی نمی تواند آن را مدیریت کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش متعلق به این نظام، دین و این مملکت است.

وی ابراز داشت: مدیرکل و رؤسای آموزش و پرورش باید با کارشناس هایی که در اختیار دارند برای مسائل و مشکلات خود، عدد و رقم و اطلاعات دقیق داشته و موضوعات را از آن طریق دنبال کنند.

این نماینده مجلس در ادامه آمادگی خود را برای دفاع از حق و حقوق معلمان و فرهنگیان اعلام کرد، و اظهار داشت: باید کسانیکه با مسائل و مشکلات آشنایی این سازمان اطلاع کامل دارند ارتباط خود را با ما بیشتر کنند تا بتوانیم با کمک یکدیگر در راستای حل مشکلات آموزش و پرورش قدمی رو به جلو برداریم.

جمیری با تاکید بر اینکه موارد مطرح شده را دنبال خواهم کرد، افزود: مشکلات آموزش و پرورش از جمله آب، برق، وسایل گرمایشی و وضعیت سرانه را در ملاقات با آقای رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش مطرح کرده و وی نیز قول پیگیری و برطرف کردن آنان را داد.

وی همچنین از قول ساخت چند مدرسه برای بوشهر از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) خبر داد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در ادامه به نشست خود با وزیر نفت پیگیری به جهت توسعه و تجهیز هنرستان ها و مراکز فنی و حرفه ای اشاره کرد، و اظهار داشت: در این دیدار به وزیر نفت عنوان کردم که با توجه به موقعیت استان بوشهر و پتانسیل های موجود در آن، مراکز فنی و حرفه ای می توانند نقش بسزایی در تربیت نیروهای ماهر و معرفی آن به جامعه داشته باشند.

 

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false