×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
صهیونیست‌ها و مستکبران غربی راهی جز شکست مقابل مسلمانان ندارند

به گزارش چغادک نیوز؛ محمد رضایی با محکوم‌کردن اقدام نشریه فرانسوی علیه پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اظهار داشت: توهین به پیامبر نورانی اسلام(ص) توسط یک مجله فرانسوی اوج استیصال غرب و صهیونیست در مواجه با رشد فزاینده اسلام‌گرایی در سراسر جهان را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این اقدام نشریه فرانسوی شکست سیاست‌های استعماری دنیای استکبار و تفکرات فاشیستی صهیونیستی در تقابل با دین اسلام را به‌خوبی نمایان کرده است گفت: آنان تلاش می‌کنند با این حرکات سخیفانه به چهره نورانی پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) خدشه‌ای وارد کنند در حالی‌که دین اسلام و برتری تفکر الهی پیامبر اسلام(ص) هر روز بیشتر از پیش نمایان می‌شود.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، صهیونیست‌ها و  آمریکایی‌ها به همراه برخی رهبران وابسته مرتجع عربی و غربی را در پس این توهین آشکار به پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) دانست و بیان کرد: آنان با این رفتارهای موذیانه به دنبال انحراف ذهن ملت‌های  مسلمان منطقه و آزاده جهان، نسبت به سیاست شوم جدید صهیونیست‌های کودک‌کش در منطقه هستند.

رضایی با تاکید بر افشاگری رفتارهای خبیثانه جهان استکبار و صهیونیست‌ها گفت: باید از زوایای مختلف این رفتار خبیثانه  آنان را تحلیل و افشاگری کرد تا ماهیت سیاه توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) مشخص شود.

وی با بیان اینکه در فرانسه که ادعای دروغین حقوق و آزادی ادیان دارد کوچکترین تحقیق در خصوص هولوکاست، نتیجه‌اش محکومیت و  زندانی است تاکید کرد: در این زمینه وقتی روژه گارودی دانشمند فرانسوی در این خصوص تحقیقی علمی کرد هم مجرم شناخته وهم زندان شد تا نشان دهند ادعای آزادی بیان و اندیشه در غرب تنها ابزاری برای توهین به سایر ادیان الهی وبرای  پیشبرد سیاست‌های خبیثانه آنهاست وگرنه دست‌های چدنی و آغشته به خون غربی‌ها و صهیونیست‌ها موضوعی جدید نیست.

مسئول معاونت سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها و رهبران استکباری غربی راهی جز شکست در برابر مسلمانان و جبهه بزرگ مقاومت اسلامی ندارند خاطر نشان کرد: آنان فکر می‌کنند با این حرکات ایذایی مرگ خود را عقب‌تر می‌اندازند در حالی‌که نمی‌دانند در امواج اقیانوس خشم ملت‌های مسلمان وآزاده جهان زودتر غرق و نابود خواهند شد.

 

 منبع : تسنیم

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false