×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱ مهر - ۱۳۹۹  
false
true
اشتباهی که به بسته شدن قرارداد غیرقانونی منتهی شد/ آیا سازمان لیگ فوتبال مقصر است؟

به گزارش چغادک نیوز ؛ ماجرا بعد از بسته شدن قرارداد حمودی با وچان کردستان آغاز شد که واکنش مسئولان باشگاه شهرداری بم را به دنبال داشت و گفتند: این قرارداد غیر قانونی است.

شرمینه رحمتی، مدیر تیم فوتبال بانوان وچان کردستان مسئله را اینگونه مطرح کرد که حمودی طبق نظر سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بازیکن آزاد بوده و ما با استعلامی که از سازمان لیگ گرفته‌ایم با وی قرارداد بسته‌ایم. وی در ادامه از پیگیری وکیل پرونده حمودی خبر داد.

در ادامه زنگی‌نژاد وکیل مونا حمودی در پاسخ به تسنیم گفت: از طرف شهرداری بم مشکل خاصی نیست، سوءتفاهم‌هایی است که امیدوارم طی یکی دو روز آینده حل شود. این تیم قبلا با این بازیکن قرارداد داشته و در حال حاضر قراردادی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که قرارداد حمودی با وچان کردستان مشکل قانونی ندارد و می تواند در این تیم بازی کند؟ اظهار داشت: مشکلی ندارد و در دو روز آینده نهایی می‌شود.

درعین حال مونا حمودی هیچ تیمی را مقصر نمی‌داند و با انداختن توپ به زمین سازمان لیگ فدراسیون فوتبال دلیل این اتفاق را یک اشتباه از سوی سازمان لیگ می‌داند و می‌گوید: نه تیم شهرداری بم مقصر است و نه وچان کردستان. از سازمان لیگ به من اعلام کردند که بازیکن آزاد هستی و به همین دلیل با تیم وچان کردستان مذاکره کرده و قرارداد بستم اما بعد از آن فهمیدم یک سال دیگر قرارداد دارم به هر حال انشاء اله مشکل حل شده است. من با خانم جعفری سرمربی تیم شهرداری بم صحبت کرده و تا دو روز آینده مشکل حل می‌شود و رضایت نامه می‌دهند.

مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم که بعد از رفتن زهرا قنبری با قرارداد بستن شاگرد دیگرش با وچان کردستان مواجه شده است توضیح داد که مونا حمودی تا یک سال آینده با تیم شهرداری بم قرارداد دارد. پس قراردادی که با وچان کردستان بسته فسخ می‌شود و ماندن در کردستان را منوط به گرفتن رضایت نامه از شهرداری بم دانست.

وی ادامه داد: آنها با استعلامی که از سازمان لیگ فوتبال گرفته بودند فکر می‌کردند حمودی سال ۱۳۹۶ با تیم ما قرارداد سه ساله بسته و امسال تمام شده است درحالیکه ما سال ۱۳۹۷  قرارداد سه ساله بستیم به این معنی که تا سال ۱۴۰۰ با ما قرارداد دارد و حالا که متوجه اشتباه شان شدند برای رفتن به تیم وچان کردستان باید برای او رضایت نامه بگیرند که از دست من خارج است و باشگاه باید رضایت نامه بدهد.

جعفری همچنین درباره بوجود آمدن چالش احتمالی تیم شهرداری بم پس از پیوستن زهرا قنبری به وچان کردستان و احتمال رفتن حمودی اظهار داشت: شهرداری بم تیم بزرگی است و بازیکنان خوب و بزرگی دارد و بالاخره شرایط برای پیشرفت و قهرمانی هفت ساله تیم فراهم شده است با این حال تمام تلاش مان را می‌کنیم تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. امسال هم درنظر داریم چند بازیکن جوان را به ترکیب تیم اضافه کنیم و تیم را از این بازیکنان جوان بسازیم ممکن است یکی دو سال با مشکل مواجه شویم، اما بعد از یکی دو سال این تیم همان قهرمان سابق خواهد شد.

در پایان لازم است به این نکته اشاره کنیم، ماجرای پیوستن و قرارداد بستن مهره و بازیکنان خوب در برخی تیم‌های خاص موضوع جدیدی نیست، اما احترام به قانون و عدول نکردن از قوانینی که تعیین شده بسیار مهم است که در موضوع قرارداد مونا حمودی، موضوع اشتباه سازمان لیگ فوتبال مطرح شد لذا برای اطلاعات بیشتر با گلاره ناظمی مسئول کمیته مسابقات بانوان تماس گرفتیم که متاسفانه پاسخگو نبود. در این شرایط باید منتظر تصمیم تیم فوتبال شهرداری بم باشیم که آیا به رفتن بازیکن خود رضایت می‌دهد تا در لیگ برتر سال ۱۳۹۹ دو بازیکنش مقابل تیم خودشان قرار گیرند یا ترجیح می‌دهد این بازیکن را حفظ کند؟

 

منبع : تسنیم

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false