×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۶  
false
true
۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور مشغول به فعالیت هستند

به گزارش چغادک نیوز:  پریچهر سلطانی صبح امروز در نشست با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان بوشهر در بوشهر اظهار داشت: در راستای حمایت موثر و کارآمد از بانوان‌فعال در عرصه صنعت کشور، شورای توسعه تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی تشکیل شده است.

وی با اشاره به آغاز کار این شورا در استان بوشهر، افزود: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بهینه برای کسب و کار بانوان صنعت‌کار و کارآفرین است که با تشکیل این شورای به دنبال رفع چالش‌های پیش‌روی بانوان کارآفرین  هستیم.

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تصریح کرد: از مهمترین وظایف شورای توسعه تعاون بانوان کارآفرین شهرک‌های صنعتی استان بوشهر شناسایی بانوان کارآفرین در بخش‌های مختلف تولید و تجاری در صنایع کوچک و متوسط است .

سلطانی ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه‌های مناسبی برای حمایت از بانوان کارآفرین دارد و با توجه به طرفیت‌هایی که در شهرک‌های صنعتی موجود است می‌توان از ظرفیت بانوان کارآفرین در این شرکت‌ها استفاده کرد.

وی عنوان کرد: به دنبال بررسی چرایی کم‌بودن حضور بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور هستیم تا بتوانیم زمینه حضور آنها را در این بخش‌های مهم تولیدی و اقتصادی ایجاد کنیم.

مشاور امور بانوان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یادآور شد: هم اینک ۷۰۰ زن کارآفرین در شهرک‌های صنعتی کشور مشغول به فعالیت هستند که با توجه به توانمندبودن آنها در عرصه تولید و ایجاد اشتغال و ظرفیت‌های بالا برای افزایش این میزان صنعت‌کار و کارآفرین زن در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، به دنبال افزایش بیشتر حضور بانوان کارآفرین هستیم.

منبع: فارس

false
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false