×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ آبان - ۱۳۹۶  
false
true
دفترحامیان ولایت می تواند به روند رو به رشد استان کمک نماید/ انتظار داریم گروه ها و احزاب کنار هم بنشینند

به گزارش چغادک نیوز: عبدالکریم گراوند در دیدار با اعضای دفتر حامیان ولایت استان بوشهرگفت: ما در نظامی زندگی می کنیم که طبیعتا اختلاف سلایق وجود دارد و مهم آن است که یاد بگیریم منافع ملی و اصل نظام برای همه ما مهم است و در کنار هم باشیم.

انتظار داریم تشکل های سیاسی در کنار هم بنشینند و موجبات توسعه و بالندگی استان را فراهم آورند

استاندار بوشهر افزود: در مواقع سخت انقلاب همه در کنار هم بودند و این آرام آرام می تواند به ما کمک کند که گروه ها، احزاب سیاسی و تشکل ها ظرفیت خود را بالا ببرند و انتظار داریم گروه ها و تشکل های سیاسی در کنار هم بنشینند و موجبات توسعه و بالندگی استان را فراهم آورند.

مجموعه حامیان ولایت استان می تواند به روند رو به رشد استان کمک نمایند

وی با بیان اینکه خوشحالم که در خدمت دوستان درمجموعه حامیان ولایت استان هستم و آنان می تواند به روند رو به رشد استان کمک نمایند، اضافه کرد: امیدواریم خداوند متعال کمک کند و فضایی را ایجاد کنیم که همه گروه های سیاسی در کنار هم قرار گیرند وانتظار داریم دوستان کمک کنند و همه زیر یک سقف جمع شوند و به توسعه کشور کمک کنند.

همه جریانهای سیاسی باید در جهت آبادانی کشور نیز همه دست به دست هم داده و تلاش نمایند

گراوند مدیرت امروز ما و اداره امروز ایران را محصول تلاش های جریان های سیاسی دانست و بیان کرد:  پس همه باید تلاش کنند کشور به جلو حرکت کند چونکه همه اینها باعث بالندگی کشور و در نهایت باعث کارآمدی نظام، اعتقادت و دین ما خواهد شد و به خاطر اینکه همه جناح ها در کشور در راستای خدمت به کشورتلاش  کرده اند پس باید در جهت آبادانی کشور نیز همه دست به دست هم داده و تلاش نمایند.

نباید اختلاف سلیقه ها باعث شود که اصل کارمردم و مشکلات جامعه فراموش شود

استاندار بوشهربا بیان اینکه همه دولتها می آیند و می روند ولی حاصل کار آنها کارآمدی دین و انقلاب است، خاطر نشان کرد: نباید اختلاف سلیقه ها باعث شود که اصل کارمردم و مشکلات جامعه فراموش شود و همه باید این نگاه را داشته و هر دولتی بر سر کار باشد باید یاد بگیریم که به آن کمک کنیم چونکه کارآمدی یک دولت، کارآمدی یک دین است.

شورای شهر برنامه مدونی در راستای ساماندهی شهر داشته باشند ا بتوان راحت تر به آنان کمک کرد

وی اظهار کرد: در حوزه شهر چغادک هر جا که استاندار قبل تعهدی داده  تعهد بنده می باشد و آن بررسی خواهم کرد و انتظار داریم از شورای شهر و توصیه می کنم که برنامه مشخص و مدونی در راستای ساماندهی شهر داشته باشند که ما راحت تر بتوانیم کمک کنیم و چونکه شهرداری و شوراها مجموعه های مرتبط با ما هستند، نگاه ما این است که به شوراها کمک نمائیم .

حامیان ولایت همیار استاندار خواهد بود

رئیس دفتر حامیان ولایت استان بوشهر با تبریک انتصاب گراوند به عنوان استاندار اظهار کرد: بواسطه اینکه در معاونت سیاسی بر استان اشرافیت داشته اید و هماهنگونه که آیت الله صفایی بوشهری و فرمانده سپاه استان نیز سفارش کرده اند که مردم و مسئولین با تمام وجود باید کمک یار استاندار باشند، ما هم همیار شما خواهیم بود.

حامیان ولایت را با دیدگاهی که همه اقشار در زیر پرچم ولایت قرار گیرند تشکیل داده ایم

یونس زارعی به تشریح فعالیت های صورت گرفته در حامیان ولایت پرداخت و اظهار کرد: حامیان ولایت را با این دیدگاه که همه اقشار در زیر پرچم ولایت قرار گیرند تشکیل داده ایم که در شهر چغادک استارت این کار زده شد و فعالیت های استانی خود را از سال ۱۳۷۸شکل دادیم.

وظیفه داریم از افرادی که در نظام جمهوری اسلامی خدمت می کنند حمایت کنیم

وی با بیان اینکه  برای ما دیدگاه سیاسی ملاک نیست، افزود: افرادی که در نظام جمهوری اسلامی جهت خدمت گذاری به مردم مشغول فعالیت هستند، با توجه به فرامین رهبری وظیفه داریم از آنان حمایت کرده و آنان را همراهی کنیم که در این راستا طی مدت ۱۰ سال عملکرد خوبی ارائه شده و گزارش آن نیز به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است.

اعلام می کنیم شما تنها نیستید و حامیان ولایت در کنار شما خواهند بود

این فعال سیاسی و اجتماعی استان بیان کرد: ما اعلام می کنیم شما تنها نیستید و حامیان ولایت در کنار شما خواهند بود و در مسائل فرهنگی نیز هر کمکی از دست این دفتر برآید دریغ نخواهیم کرد؛ چونکه ما آماده ایم دست یاری دهیم، با بیش از ۲هزار نیرویی که تحت اختیار داریم جهت هرگونه همکاری اعلام آمادگی می کنیم.

امیدواریم انتخاب گرواند بیانگرارتقاع سطح خدمات به مردم و مایه خیر و برکت در سطح استان شود

حسین قاسمی عضو شورای مرکزی دفتر حامیان ولایت استان نیز اظهار کرد: حضور اثر بخش حضرتعالی در استان مسرت بخش بوده و انتخاب بجا و شایسته شما توسط دولت یک تدبیراست و امیدواریم این تدبیر بیانگر ارتقاع سطح خدمات به مردم و مایه خیر و برکت در سطح استان شود.

حضور اعضای دفتر حامیان ولایت در راستای دغدغه های دینی و دینداری است

وی با بیان اینکه مجموعه دفتر حامیان ولایت استان در راستای مطالبه گری فرامین رهبری طی یک دهه فعالیت در سطح استان تلاش های اثربخش بسیار خوبی را از خود برجای گذاشته است، بیان کرد: حضور تعدادی از اعضای دفتر حامیان ولایت در محضر حضرتعالی در راستای دغدغه های دینی و دینداری وحساسیت حاصل از آن بوده و طی۱۰ سال گذشته در امور اجرایی فعالیت هایی داشته اند.

یکی از طرح های اولویت دار حامیان ولایت رسیدگی به مشکلات و نیازمندی های مردم استان است

این فعال سیاسی عملکرد این دفتر طی ارائه عملکرد خود به مسئولین و با هماهنگی و همکاری دلسوزان استان در چارچوب قانون را مایه برکت دانست و بیان کرد:  یکی از طرح های اولویت دار دفتر حامیان ولایت رسیدگی به مشکلات و نیازمندی های مردم استان بوشهر است که یک ضرورت  بوده و درخواست داریم مشکلات چغادک نیز در این راستا پیگیری شود.

مسائل و مشکلات خاص مطرح شهر پیگیری شود

علی حسینی نیز با بیان اینکه افتخارمی کنیم به عنوان عضو دفتر حامیان ولایت استان و شورای شهر چغادک در خدمت شما باشیم، اضافه کرد:  با توجه به اینکه چهار دوره عضو شورای شهر چغادک می باشم این شهر مشکلات خاصی را دارد که طی نشستی با سالاری استاندار وقت در خصوص بخش شدن و سایر مسائل و مشکلات شهر مطرح کرده ایم که درخواست پیگیری موضوع را داریم.

توقع داریم استاندار در چارچوب اختیارات کمک یار چغادک بوده و آن را یاری رسانید

مهدی بختیاری عضو دفتر حامیان ولایت و شورای شهر چغادک نیز ضمن تبریک انتصاب گراوند به عنوان استاندار، گفت: شهر چغادک با وجود داشتن مردمی حامی ولایت باید شهری درخور شان و جایگاه مردم و ولایت باشد ولی متاسفانه بیشتر از هر شهری کم و کاستی دارد و توقع داریم که در چارچوب اختیارات و وظایف کمک یار این شهر بوده و ما را در جهت پیشرفت و عمران و آبادانی آن یاری رسانید.

باید شهری بسازیم که در خور و شان مردم دوستدار ولایت باشد

وی افزود: با توجه به اینکه طی چهار سال از خانواده خود اجازه گرفته ام که کمک یار شهر باشم حاضرم خود را فدای شهر کرده و شبانه روز در دفتر شما حاضر شوم و امورات این شهر را تا پایتخت پیگیری کنم تا بلکه بتوانیم  با مرتفع کردن مشکلات، خدمتی برای دوستداران ولایت کرده باشیم و شهری بسازیم که در خور و شان  آنان باشد./ انتهای پیام

 

 

false
true
false
true
  1. منو

    مبارکه یونس زارعی باشه

  2. خال المومنین

    یونس زارعی: ما آماده ایم دست یاری دهیم، با بیش از ۲هزار نیرویی که تحت اختیار داریم جهت هرگونه همکاری اعلام آمادگی می کنیم.!!!
    دو هزار نفرت کجا بود شیخ؟ با علی حسینی و بختیاری که بهتون اضافه شدن تازه شدین ده نفر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false