جهت بررسی مشکلات مردمی؛

دیدارعمومی نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در شهرهای چغادک، دیلم و بوشهر برگزار می شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 مهر 1396 | 14:11 ب.ظ
دیدارعمومی نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در شهرهای چغادک، دیلم و بوشهر برگزار می شود نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی طبق برنامه در جمع مردم چغادک، دیلم و بوشهر دیدار خواهد کرد و از نزدیک مشکلات آنان را بررسی می نماید.

به گزارش چغادک نیوز: بر اساس اعلام روابط عمومی نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی؛ نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی طی دیدارهای مردمی خود روز گذشته را در دفتر خود در گناوه دیداری با مردم داشته است و ۲۸ مهرماه نیز از ساعت ۹ الی ۱۲ را در فرمانداری دیلم، ۱۷ الی ۲۰ را در شهرداری چغادک  و ۲۹ مهرماه را در دفتر مردمی نماینده در بوشهر واقع در خیابان باغ زهرا از ساعت ۱۶ الی ۲۰با مردم دیدار می کند.

همچنین بر این اساس حجت الاسلام خدری با حضور در دیلم در مراسم عبادی-سیاسی نماز جمعه شهر دیلم شرکت خواهد کرد و با سرپرست شهرداری دیلم و  اعضای شورای اسلامی این شهر نیز دیداری خواهد داشت و در مراسم کلنگ زنی سالن های ورزشی چند منظوره ویژه بانوان در بندر گناوه و بندر دیلم و افتتاح زمین چمن مصنوعی در دیلم نیز شرکت می نماید.

مهدی بختیاری در گفتگو با چغادک نیوز نیز در این راستا گفت: نماینده مردم  شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی  جمعه ۲۸ مهرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در شهرداری با مردم فهیم شهر چغادک دیدار خواهد کرد و از نزدیک مشکلات آنان را پیگیری می نماید.

این عضو شورای اسلامی شهر چغادک ضمن تقدیر از پیگیری  یونس زارعی فعال اجتماعی شهر چغادک و تقدیر از زحمات روابط عمومی این نماینده، اظهار کرد: در این نشست مشکلات مردمی توسط نماینده مردم در مجلس پیگیری خواهد شد و پس از آن نیز نشستی را با حضور اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری جهت بررسی مشکلات کلان شهر خواهیم داشت.

وی از مردم دعوت کرد که جهت بررسی مشکلات خود توسط نماینده مجلس در ساعت ذکر شده در شهرداری حضور پیدا کنند و در ادامه ابراز امیدواری کرد: ان شاالله با حضور این نماینده مردمی در شهر چغادک و بررسی مشکلات مردم و شهر چغادک بتوان قدم های مثبتی برای شهر برداشته شود و در ابتدای راه کابینه جدید شورای شهر چغادک،  نویدی برای آبادانی و نهایی شدن ارتقاء آن به بخش باشد./ انتهای پیام

  1. دژدار   مهر 27, 1396  

    درود .
    تعدادی از اعضای شورا دارند مخالفت میکنند از حضور نماینده شایسته و با لیاقت اقای خدری .
    کاش میدونستیم دلیل مخالفت شما دلواپسان چیست .
    اگر اقای جمیری بود که بشکن میزدید

آخرين اخبار
پر بحث ترين
محل كد آمار