۱۰ نمایشگاه کتاب تا پایان سال در بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌

تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 دی 1393 | 08:58 ق.ظ
۱۰ نمایشگاه کتاب تا پایان سال در بوشهر راه‌اندازی می‌شود‌ رئیس ا‌مور فرهنگی ارشاد استان بوشهر گفت: برای تحقق نهضت مطالعه کتاب‌های غیر درسی در استان بوشهر، امسال نمایشگاه‌های متعددی برگزار شده که تا پایان سال ۱۰ نمایشگاه دیگر برپا می‌شود. به گزارش "چغادک نیوز"، فریماه بوشهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه استقبال قابل توجهی از نمایشگاه بزرگ کتاب استانی بوشهر شد، […]

رئیس ا‌مور فرهنگی ارشاد استان بوشهر گفت: برای تحقق نهضت مطالعه کتاب‌های غیر درسی در استان بوشهر، امسال نمایشگاه‌های متعددی برگزار شده که تا پایان سال ۱۰ نمایشگاه دیگر برپا می‌شود.

به گزارش "چغادک نیوز"، فریماه بوشهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با بیان اینکه استقبال قابل توجهی از نمایشگاه بزرگ کتاب استانی بوشهر شد، اظهار داشت: نمایشگاه کتاب بوشهر که تا ۹ دی برپا بود روزانه بین ۳ تا ۴ هزار نفر از آن دیدن و کتاب‌های مورد علاقه خود را خریداری می‌کردند.

وی با اشاره به اینکه در نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان بوشهر بیش از ۳۵۰ ناشر شرکت کرده بودند، تصریح کرد: در این نمایشگاه ۴۰۰ هزار جلد کتاب در ۳۵ هزار عنوان در ۱۶۰ غرفه عرضه شد.

رئیس اداره امور فرهنگی فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه در نهمین نمایشگاه کتاب بوشهر ۳۰ درصد تخفیف به خریداران ارائه می‌شد، خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه ۳ میلیارد ریال بن کارت از طریق بانک عامل در سه روز نخست برپایی نمایشگاه به فروش رسید.

بوشهری، نقد و رونمایی کتاب، قصه گویی و برنامه‌های فرهنگی را از جمله برنامه‌های جنبی نمایشگاه کتاب بوشهر اعلام کرد و افزود: در این نمایشگاه سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی نسبت به تجهیز کتابخانه‌های ادارات خود اقدام کردند و تحول مهمی در حوزه کتاب در استان ایجاد شد.

وی از برپایی ۱۰ نمایشگاه دیگر در استان بوشهر خبرداد و گفت: برای تحقق نهضت مطالعه کتاب‌های غیر درسی در استان بوشهرتا پایان سال ۱۰ نمایشگاه دیگر برپا می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
محل كد آمار